Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-t kellene fogynom,...

Hány kg-t kellene fogynom, hogy jó alakom legyen? (kép)

Figyelt kérdés

14/L 164cm, 54 kg vagyok, de az alakom nem tetszik!! Kb, hány kilótól kéne megszabadulnom?? (bocsi a képek minőségéért+ meg nem volt álló tükröm!! )


Link:


[link]


[link]


[link]


[link]


Köszi a válaszokat!!


2012. máj. 23. 16:31
1 2
 1/11 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne kilóban akard kapni a választ. Pontos számot amúgy sem lehet mondani, mert a súlyodba belejátszik a csontjaid minősége és súlya is.


Ha fogyni szeretnél, figyelj oda, mit eszel és hajts rá tornával a neked nem tetsző részeidre.

Ne fogyókúrázz, inkább tartsd be a szétválasztó diétát (fehérjét szénhidráttal ne egyél, még panírozott húst se, hagyd el a rizst és a krumplit az étrendedből). Az én lányom ezt csinálta egy évig, két ruhaméretet "ment össze" úgy, hogy soha sem volt éhes. (Ezt a diétát a gyerekorvos ajánlotta, úgyhogy teljesen biztonságos, nem lesz a szervezetedben semmiből hiány.)


Amúgy szerintem teljesen felesleges fogynod, a képek alapján nagyon csinos vagy.

2012. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ !! :))
2012. máj. 23. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem pont jó az alakod így ahogy most van, kellőképp domborodik ott ahol kell


arra figyelj hogy zsíros cukros kajákat ne egyél az senkinek se használ

2012. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hátnemtom kicsit csalókák a képek. kb úgy nézel ki mint ey 13-21 éves átlagos lány. Neked is csak azt tudom mondani, vegyél egy súlyzót 3kg ot min, az se baj ha nagyobb és edz úgy mint egy férfi. nyugi nem fogsz beizmosodni, viszont cserébe feszesít és az alakodon is dob. ezenkívül fenékgyakorlatok napi 3x , nem mintha rossz lenne de sose baj ha egy lánynak kerek feszes feneke van ;D ha most elkezded pár év múlva áldani fogod magad.
2012. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak formásodnod kéne
2012. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod. Csak izmosodj, tornázz.
2012. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem löttyedt vagy, legalábbis hozzám képest nagyon, pedig nem vagyok a korosztályod, 26 múltam. A súlyoddal nincs gond, testzsír arányodat kéne csökkenteni, kevesebb szénhidrátot és több fehérjét enni, sportolni.
2012. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem neked így is szép az alakod!

15/f

2012. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megfogadtam, jó rég óta edzek, sokat változott!! :D a hasam majdnem lapos, de már elég izmos. combom meg a fenekem is izmosodott és formálodott. na meg nem 54 kg vagyok hanem 48. köszi mégegyszer:))
2012. aug. 5. 02:41
 10/11 anonim válasza:
Gratulálok :) Sok akaraterő és kitartás :) Büszke lehetsz magadra, én is pont ilyen magas vagyok, de nem ennyi(52kg) :D
2012. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!