Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyikben lehet kevesebb kalória?

Melyikben lehet kevesebb kalória?

Figyelt kérdés

Van esély hogy megússzam hízás nélkül, ha 5napig ezek közül ebédelek valamit és mondjuk vacsorára már csak tészta nélküli zöldséglevest eszek?

[link]


2012. máj. 20. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
egyed amelyiket akarod, teljesen mind1, úgyis kaloria minuszban leszel, ahogy elnézem az írásodat, aztán majd rájon a szervezeted, h mit is csinálsz, és megosszulja, leáll az anyagcseréd, és hízni fogsz, pszichikailag osszeomlasz, és elkezdesz ujra "zabalni", és hiaba veszed a válaszolókat támadóknak, mind cs az igazat írják, mert szorult beléjuk ész.
2012. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
tonhalas ontet nélkul
2012. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket a kérdéseket, mert a kérdező olyan szinten ellenséges minden érdemben hozzászólóval, hogy jókat derülök rajta.

Kiscsillag! A 600 kalória iszonyatosan kevés! Persze hogy nem vagy éhes, ha egyszer összeszűkült a gyomrod. Neked 1500 kalóriát minimum meg kéne enned ha 80 akárhány kiló vagy. És normális kajákból kell ennyit megenni, úgy már mindjárt más, nem is sok az! Az, hogy ennyit eszel, azt eredményezi, hogy elsőként vízből, majd izomból fogytál. A 15 kg két hét alatt (vagy mennyit írtál) igazából ijesztő. A normális az egy kiló/hét. (persze a kezdeti vízveszteség után) Zsírból is ment le nyilván vmi minimális, de ha még csak nem is mozogsz mellé, akkor egy löttyedt, lógó, narancsbőrös test lesz az eredmény, és ha elérted a célod, és elkezdesz egy PICIVEL is normálisabban enni, duplán fog visszajönni.

A szervezetnek szüksége van szénhidrátra is! Magadat károsítod, ha csak salátákon élsz.

A szervezeted vészüzemmódba fog kapcsolni és mindent elraktároz majd, amihez hozzájut. Ne legyenek kétségeid, előbb-utóbb meg fog állni a fogyás is ezzel a "szuper" módszerrel, és te pedig elégedetlenebb leszel, mert hiába lettél kevesebb kiló, még mindig nem lesz jó alakod! Az, hogy lekezelően közlöd velünk, hogy hülyék vagyunk, mert működik a dolog, attól neked nem lesz jobb, nekünk meg nem lesz rosszabb, mert mi pontosan tudjuk/tapasztaltuk ezt magunkon/másokon.

És hogy legyen válasz is a kérdésre: nem tudom, emberek miért pizzériából akarnak salátákat rendelni. Szerintem ha elolvasod, te is látod, hogy van mindegyikben vmi olyan, amit ha te magad állítanál össze, kihagynád.

Szóval lepontozhatsz nyugodtan, de összegezve: hülyeség, amit csinálsz, meg a kérdésed is az volt!

Üdv.

:D

2012. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Talán az ilyen kérdéseknél azért ellenségesek a kérdezők az "érdemben hozzászólókkal", mert baromira nem érdemben szólnak hozzá. Hol van az a kérdésemben, hogy fogyókúrás tanácsokat kérek? Vagy az hogy hány kalóriát ehetek egy nap? És az hogy mennyit és milyen mozgásformát javasol bárki is? Nyilván ha erre lettem volna kíváncsi, akkor ezt kérdezem meg. Engem mindössze az érdekelt, hogy aki ért a kalóriákhoz, az válaszolja meg (és kizárólag az!) hogy melyik az amelyik kb a legkevesebb kalóriát tartalmazza. (Az utolsó előtti válaszoló tudott is válaszolni a kérdésre)

Számomra az érdemi válasz az,ami a kérdésre ad választ. Minden más csak rizsa. Ebből is látszik, hogy a magyarok nagy része funkcionális analfabéta, vagyis képtelen értelmezni azt amit olvas, illetve képtelen az adott kérdésre válaszolni. Hála az égnek, hogy az új típusú érettségi ezt már kiszűri.

A 15kg két hét alatt is eléggé félre lett értve, én sehol nem írtam ilyet. Másfél hónapot írtam, ami mindenféle értelmezés szerint is 6hét. Vagyis alig több, mint heti 2kg-ot fogytam, ami szerintem nem is olyan nagyon sok. Főleg, hogy a nagy része az első hetekben ment le, és most már valóban 1-1,5kg megy le hetente. Szerintem ez teljesen normális, millió helyen olvasom, hogy ez jó.

Olyat sem hiszem, hogy írtam, hogy csak salátán élek. Rengeteg húst eszem, sőt, még kekszeket is sütök (persze nem finomlisztből, hanem teljes kiőrlésűből), eszek zabkását is és sok gyümölcsöt. Ezekben mindben van szénhidrát, némelyikben nem is kevés. És ezekre a közvélemény mind azt mondja, hogy egészségesek. Ha abból gondoltad, hogy salátán tengődök, mert most azokat linkeltem be, hát akkor elárulom, hogy nem így van. És nem is szoktam pizzériából rendelni a salátát, magam szoktam csinálni. De most egy olyan egy hétig tartó és egész napos tanfolyamon vagyok, ahol ilyen házhozszállítós cégektől rendelik a kaját és urambocsá nem a rántott sajtot vagy a pizzát akartam kiválasztani. Igaz, mondhatnám azt is, hogy a többi öt résztvevő egye azt a kaját, amit a szervezők rendelnek és ami benne van a tanfolyam díjába, én meg ételhordóban átcipelem a 40fokban az egy órára lévő otthonomból a saját magam összedobott salátámat a tanfolyamra. De se különcködni nem akarok, sem költeni a pénzem salátára (nem olcsó dolog amúgy), amikor a tanfolyammal együtt ki lett fizetve az ebédem is.

2012. máj. 21. 20:04
 15/18 anonim ***** válasza:
sajnálom, hogy nem érted meg, hogy a többiek csak segíteni akarnak neked, azért szólnak hozzá a többi dologhoz is, amit leírtál. mellesleg, ha nem kérsz ilyen kitérő válaszokat, akkor ne közöld ezeket a szerinted felesleges infókat velünk, ilyen egyszerű. látom, hogy élvezed, hogy fogysz, de ez a 600 kcal-os dolog a visszájára fog fordulni.
2012. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
és még valami: az, hogy megkérdezed, hogy ezen saláták közül melyik a legkevesebb kalória és hogy ilyen étrenddel megúszod-e hízás nélkül, feltételezi, hogy baromira nem érted, hogyan áll össze a fogyókúra. szerintem ezért is érkezett ennyi kitérő hozzászólás.
2012. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kedves kérdezo en voltam aki a kérdésedre felelt, de elott még kommentet is írtam, ami részedrol rizsa volt..és tonhalasat írtam igaz, de így h munkahelyi kajálásrol van szo, csak elore szolok, h a tonhal kissé szagos lesz :)
2012. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Akkor a tonhalat mellőzöm. Közben egyébként is más cégtől rendeltek mint amit nekem egy ismerősöm mondott, aki régebben volt a tanfolyamon. Baromi nagy a választék és nagyon finomak a salátáik. (Legalábbis a mai nagyon jó volt)

Az hogy mások tanácsot akarnak adni csak azért nem érdekel, mert lehet hogy jobb, amit ők(ti) javasolnátok, csakhogy túl sok szenvedéssel járna, szenvedni meg nem szeretek. És jól érzem magam a bőrömben, életem során talán most harmadszor. Fizikailag is, lelkileg is. Ez nekem most rövidtávon a legfontosabb.

Mert ehetnék napi 1500-2000kalóriát, de mivel nem mozognám le, így vagy nem fogynék vagy annyira minimálisat, hogy talán csak hónapok múlva látszana meg bármi is. De mivel naponta látom magam, nem is venném észre. Ez alighanem elvenné a kedvem és úgy érezném felesleges az egész, ha semmi látszatja. Fel is adnám kb 2hét alatt.

Vagy persze sportolhatnék is. Próbálkoztam vele régebben. Hamar abbahagytam, mert csak szenvedéssel és rossz közérzettel párosult. Teszem hozzá, eredményt az is csak jó idővel hozott volna. És szenvedjek úgy, hogy nem látom az eredményét? Az nekem sosem jött be. Mert a kínlódás az azonnal ott volt, az első 5perc után, látszata meg semmi. Mintha megkívánnám a cseresznyét, és ezért elültetnék egy fát, gondoznám, majd évek múlva lenne cseresznyém csak. Igaz, hogy utána sok cseresznyém van és hosszú ideig érezhetem a munkám gyümölcsét, de nekem akkor kell a cseresznye, amikor vágyom rá.

Ha azonban tudtok olyan alternatívát javasolni, ami nekem is megfelel (nem igényel különösebb erőfeszítést, minimális szabadidő mellett is simán megoldható, nem kerül sokba, finom ételeket lehet enni és gyorsan repülnek le a kilók), akkor fogadom a javaslatokat. Amíg azonban mindenki olyasmit ajánl, ami számomra nem kielégítő vagy kifejezetten kellemetlen, akkor nyilván nem leszek rá nyitott. (Ki akar olyat, amiben számára semmi pozitívum nincs, csak negatívum?)

2012. máj. 21. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!