Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyikben lehet kevesebb kalória?

Melyikben lehet kevesebb kalória?

Figyelt kérdés

Van esély hogy megússzam hízás nélkül, ha 5napig ezek közül ebédelek valamit és mondjuk vacsorára már csak tészta nélküli zöldséglevest eszek?

[link]


2012. máj. 20. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez most csak vicc, ugye?

Mert ha nem, akkor kezeltesd magad.

2012. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a problémád?

Feltettem egy értelmes kérdést, értelmes választ várnék. Amennyiben ugyanúgy nem tudod a választ, mint én, akkor át lehet ugrani a kérdést, hátha válaszol olyan, aki tud is.

2012. máj. 20. 19:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha két pofára zabálnád, ezektől akkor sem fogsz elhízni. Inkább keress fel egy pszichológust.
2012. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerinted az értelmes kérdés, hogy melyik salátában van a legkevesebb kalória?

Mert szerintem nem.

Szerinted mi a sz*rtól híznál?

Hacsak attól nem, hogy hetek óta éhezel, de arról meg nem a saláta tehet.


Áruld már el nekünk, légy szíves, hogy mi a fenétől híznál? Nagyon kíváncsi lennék.

Egy átlagos nőnek napi 2000 kalóriára van szüksége. Egy salátában (még ha öntetet tesznek rá, akkor is), max. 500 kalória van, ha extrém nagy adag, akkor 700. A zöldséglevesed (normál adag) legyen 350 kalória.


Még mindig értelmesnek gondolod a kérdésedet?

2012. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én nem hinném, hogy mozgásszegény életmód mellett, annyira jót tenne ha kétpofára zabálnám a mozzarellát vagy a parmezánt, nem beszélve a jó cukros öntetekről.

De a fő kérdés az volt, melyik a legkevesebb kalória!!! Mert választanom kell ezek közül és csak ezt ehetem, és azt választanám amelyikben kevesebb kalória van.

2012. máj. 20. 19:07
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, értelmesnek gondolom, mivel másfél hónapja a napi kalóriabevitelem 600 kalória. Szóval nekem a 700 már bőven sok!
2012. máj. 20. 19:08
 7/18 anonim ***** válasza:

Gondoltam.

Figyu, tök mindegy, mit eszel, mert ha lefogytál, úgyis visszahízod. Feltéve, hogy nem halsz bele a koplalásba. A harmadát eszed, mint ami kell a szervezetednek.

Ha a főnököd azt mondaná, hogy mostantól csak a fizud egyharmadát kapod, mit szólnál? Gondolom, nem dolgoznál tovább. Na, egy idő után a tested sem fog.


Úgyhogy szerintem megállapíthatjuk, hogy értelmetlenség, amit csinálsz, mozgásszegény életmód ide vagy oda, mellesleg 600 kalóriával nem is csodálom, kész csoda, hogy még tudsz gépelni. Ezzel együtt mint már jeleztem, a kérdés is totálisan értelmetlen.


Ne légy annyira büszke rá, mert szánalmas, amit csinálsz.

2012. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Lehet hogy neked szánalmas, nekem nem az.

Egyáltalán nem vagyok éhes, nem is bírok sokat enni, legyengülve sem vagyok (nem hogy gépelni tudok, de napi 8 órában ide-oda szaladgálok munkában, úgy hogy összesen 20percet tudok leülni). Emellett 97kg-ról lefogytam 82-re (még akarok jó sokat) másfél hónap alatt.

Nekem ez igenis nagy eredmény, a környezetem is úgy látja. Én nem azt kértem, hogy mondjátok meg szerintetek mennyit kellene ennem vagy mi lenne egészséges (egyébként ez az egészség téma azért is érdekes, mert a túlsúlyról is pont azt mondják, hogy milyen egészséges). Én egészséges vagyok, kiegyensúlyozott, jó a közérzetem. Jelenleg az egyetlen problémám az, hogy Görög salátát egyek vagy mozzarellásat!!!

2012. máj. 20. 19:26
 9/18 A kérdező kommentje:
Javítás: akarom mondani a túlsúly is egészségtelen.
2012. máj. 20. 19:28
 10/18 anonim ***** válasza:
600 kalória még egy 100 cm magas, anorex törpének is túl kevés lenne... az emberek elfelejtik, hogy energia szükséges a zsírégetéshez is... az anyagcserédnek toppon kell lennie, a LEHETŐ legkevesebb kalóriabevitel mellett. ez pedig úgy lehetséges, ha az alapanyagcseréd MINIMUM 75-80 százalékát beviszed... nagyon aktív életmód mellett (esetemben, átlag napi 50-60 km kerékpár) még több bevitele is szükséges az egészséges fogyáshoz. különben izomból fogysz, leáll az anyagcsere, és marad a háj, de mégsem fogsz belőle fogyni...
2012. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!