Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 24 évesen nem késő már elkezde...

24 évesen nem késő már elkezdeni hastáncolni? Mennyit változtathat az alakomon?

Figyelt kérdés
Heti háromszor lenne a hastánc, 1 órás elvileg.
2012. máj. 20. 16:16
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:
Önmagában a hastánc nem egy túl intenzív edzés. A fogyáshoz normális életmód, egészséges ételekből összeállított diéta, és heti többszöri sport kell, lehetőleg aerob edzéssel kiegészítve (futás, bicikli, görkori, akármi).
2012. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, azok mellé gondoltam :) Bringázni és úszni is fogok mellette + egyéb edzés.

Egészségesen étkezem szerencsére, azért sem híztam el sztem annyira durván, inkább csak mozgásra van szükségem.

2012. máj. 20. 16:50
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
58%

Akkor ne aggódj, hastáncolni még 80 évesen is elkezdhetsz - bár lehet nem jó az izületeknek :D


Gondolom nem versenyekre akarsz majd járni, de 24 évesen még az is bőven belefér. Komolyan mostanában GYK-n egyre több a huszonéves, aki úgy kérdez, mintha 20 fölött már csak a halál várna rá... :DDD

2012. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hű hát az remélem még nem :D :D :D Köszi a válaszodat, ment a pont! :D
2012. máj. 20. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
én járok hastáncra, bár 17 vagyok, de velem egycsoportba vannak 30-40-50-es nők is, szal majdnem én vagyok a legfiatalabb :D Am a derekad, és a csípőd keskenyedhet tőle, de a hasad nem lesz kisebb.: nálunk a hastánctanárnak is tök vékony a dereka de van egy kis előre álló a hasa(ami igazából izmosabb mint hájas).
2012. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!