Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket egyek ha este...

Milyen ételeket egyek ha este egy medencés (fürdőruhás) buliba megyek és nem akarok nagy hasat?

Figyelt kérdés
Az a baj velem,h ha eszem megnő a hasam,de mivel nem akarok úgy elmenni,h semmit nem ettem...ezért ha tudtok olyan ételeket amitől nem puffadok fel,légyszi írjátok le. Előre is nagyon köszönöm!
2009. jún. 27. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sült csirkemell
2009. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Javasolnám a káposztás babot joghurttal!

Komolyan gondolod, hogy mi találjuk ki, hogy téged melyik kaja nem puffaszt?

2009. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha az ember fürdőruhás buliba megy, sztem célszerű aznap már nem fogyasztani szénhidrátot, viszont egyél gyümölcsöt, joghurtot, salátát. ezek nem nyomják ki úgy az ember hasát:)
2009. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt olvastam, hogy ha az ember strandra készül és lapos hasat szeretne, akkor előtte lévő nap már ne egyen szénhidrátot, a strandolás napján pedig már csak gyümölcsöt v zöldséget fogyasszon
2009. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Azon a medencés bulin szerinted a te puffadt hasad fog érdekelni mindenkit?
2009. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Hagymás lecsós májas bab föstolt szalonnával és sárgaborsóval!


Te leszel a sztár a Jakuzziba!


Mindenki ki fog fekudni!

2009. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm azokat a válaszokat,amiket értelmes,kultúrált emberek írtak.A többieknek meg csak azt üzenném,h ez az oldal épp arról szól,hogy megkérdezhessük azokat a dolgokat amiket nem tudunk ..stb,és nem arról,hogy primitív módon "felettébb szellemes" válaszokat írogassatok!
2009. jún. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!