Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatok le sokat a...

Hogyan adhatok le sokat a fenekemből rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok sportolni, próbálok minél egészségesebben étkezni.

2012. máj. 17. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2012. máj. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A sportolás révén sikerült leadnom a hasamból egy kicsit, de a fenekemből és a combjaimból szinte semmit sem fogytam...(nem tudom mit tehetnék még)
2012. máj. 18. 16:54
 3/7 anonim válasza:
Van egy "Brazil Butt Lift" nevű/című, otthon végezhető, kifejezetten a fenék formálására kitalált fitness program, amit Magyarországon nem forgalmaznak. A Beachbody terméke, ha jól tudom. Amerikában kapható, állítólag nagyon hatásos. A szett étrend leírást, gyakorlatokat tartalmaz (DVD-n), egy, a gyakorlatokhoz szükséges gumipántot, stb. Eredményeket (before-after) láthatsz a youtube-on.
2012. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kissé már klisé, de nincs helyi zsírégetés. Kérdezd meg a génjeidet mikor óhajtanak onnan is leadni valamit :)
2012. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolom ha hízol az először a combjaidon és a fenekeden látszik meg,tehát onnan fogsz legutoljára felesleget leadni.sajnos ez ilyen,én kockás hasat nem tudok magamnak csinálni sehogy.a hasamon kívül nincs sehol semmi felesleg,de még ott is csak egy kevés és még sem megy.próbálj meg valami olyan sportot vagy kondigépet használni ami inkább a combjaid és a feneked veszik igénybe! pl lépcsőzőgép
2012. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igenis, formába tudod hozni pár hét alatt a feneked, ne aggódj. Két trükk van, egyrészt a Callanetics torna (rendelj könyvet a neten, a 90-es években volt divatos, már senki nem emlékszik rá, pedig baromi hatásos), másrészt meg az ultrahangos zsírbontás: [link]
2012. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindet kipróbálom!:)
2012. jún. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!