Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ezeket ettem. Mondanátok...

Ma ezeket ettem. Mondanátok róla véleményt?

Figyelt kérdés

Reggeli: csokis müzli tejben, egy kis tálban, víz.

Ebéd 11:40-kor: zöldségleves, tepsiben sült krumpli, mellette sült csirkemell csíkok, párolt gomba, a tetején volt reszelt sajt. Kb. 15 dkg eper.

Vacsora 17:00-kor: ugyanolyan müzli, mint reggel, kb. 10 dkg eper, 1 sztracsatellás joghurt.


Azt kell még tudni rólam, hogy az utóbbi 2 évben fogytam kb. 15 kilót, biciklizéssel. Viszont soha nem diétáztam. Most csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert ez a müzli nagyon ízlik, és arra lennék kíváncsi, hogy ha nagyjából ilyen az étrendem, belefér-e, ha mondjuk azt eszek reggelire vagy vacsorára. Köszönöm a válaszokat! :)


2012. máj. 16. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
biztos jonnek majd az okosak h nem mert cukros meg mert vacsorara feherjet kell enni dene foglalkozz vele :) nezd a merleget ha hiznal tole akkor hagyd el estere de szerintem folosleges erosen megszabott dietakba kezdened
2012. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!