Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális 11 éves korban a...

Normális 11 éves korban a 166cm és 66kg? (lány vok)

Figyelt kérdés
A szüleim is magasak ezért én is az vagyok ami okés de felhőkarcolónak az osztályomban olyan ciki.Olyan mintha 8.-os lennék pedig 5.-es vagyok.(és nem buktam)
2012. máj. 9. 16:01
 1/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ciki lenne...szokatlan, de egyáltalán nem baj. Nem hiszem hogy szégyenkezned kellene emiatt.
2012. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magassággal nincs semmi baj. Inkább a kilók miatt aggódnék, mert az bizony sok.
2012. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ezzel együtt kell élned, magasnak születtél:) De hidd el nekem ez inkább áldás mint átok és is világ életemben magasabb voltam a koromnál jóval:D Csak fogd fel pozitívan és élj az előnyeivel:) Nincs ezzel semmi baj. 21/F 195cm/75kg
2012. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ügyet csinálni belőle. Én a te korodban szintén olyan 165-167 cm lehettem, s 51-52 kiló voltam. Mindenki azon sápítozott, milyen sovány ez a lány. Na, szerinted mi is az igazság? Te vagy kövér vagy én voltam sovány? szerintem a félúton, ne törődj vele, érezd jól magad a bőrödben.
2012. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
16:14 már miért lenne sok? BMI szerint ez a súly pont optimális:D
2012. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasságod nem olyan kirívó, én 165 cm vagyok (mondjuk felnőttként), és bizony nagyon kicsinek számítok...


A kiló kicsit soknak tűnik nekem így elsőre, ami nem biztos, hogy tényleg így is van, hiszen lehet, hogy versenysportoló vagy, vagy mit tudom én...

De erre figyelj kicsit oda azért, ha te is úgy gondolod, hogy kicsit teltebb vagy a kelleténél, akkor tegyél ellene valamit. Nem kell fogyókúrába kezdeni, Isten ments 11 évesen, csak mondjuk kevesebb édesség, nasi kihagyása... Ilyesmire gondolok.

2012. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyermek BMI kalkulátorral kell számítani, nem a felnőttekre szabottal.


[link]


A súlyodra azt írja, hogy "nem túlsúlyos, de ez a súly már rizikót jelent a későbbi túlsúlyosságra".


Fogyóznod nem szabad.

Viszont kicsit több sport, kevesebb üdítő, édesség javasolt.

2012. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösszikke!
2012. máj. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!