Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 14-15 éves fiúnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14-15 éves fiúnak ha tetszik egy lány akkor elképzeli hogy milyen lehet vele lefeküdni, vagy ebben a korban még nem képzelődnek?

Figyelt kérdés

és még annyit hogy kiverik-e úgy hogy közben rá gondolnak?

Előre is köszi a válaszokat:)


2012. máj. 4. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
igen és igen
2012. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban képzelődnek a leginkább.
2012. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bloody Death ***** válasza:

Egészséges fiúk már minimum 11-12 évesen elkezdenek ilyenekről fantáziálni, és rá is markolnak a kis kobrára.

Természetesen, aki késöbb kezdi ezt el, azokkal sincs semmi gond, csak egész egyszerüen késöbb jutnak el arra a szintre, hogy nem csak pisilésre lehet azt használni.

De 15 évessen egész biztos, hogy recskáznak, meg fantáziálnak a nekik tetsző lányokról.

De ez semilyen téren nem elitélendő. De ha Te kedves kérdező egy 15 éves lányka vagy, akkor az természetes, hogy számodra ez furcsa, és zavarba ejtő dolog, föleg, ha biztosan is tudod, hogy az adott illető általad megtestesített fantáziájával kényezteti magát. Az az igazság, hogy ez van ezt kell szeretni. Ilyen téren a fiúkat férfiakat nem lehet megváltoztatni. Noha nem azt mondom, hogy minden egyes hímnemű ilyen, mert természetesen vannak kivételek, de a nagy átlagot ez jellemzi.

2012. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, ezért kérdeztem:) és akkor annak a fiúnak akinek bejövök 100% hogy szokta rám....?:O
2012. máj. 4. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

"és akkor annak a fiúnak akinek bejövök 100% hogy szokta rám....?:O "


Miért baj? Vagy esetleg felizgat? Hány éves vagy amúgy?

2012. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bloody Death ***** válasza:

Igen, ha tetszel neki akkor tuti.

Am saját magamból kiindulva olyanról is fantáziáltam, aki kevésbé vagy nem is tetszett. De az is igaz, hogy enyi idősen még egy guruló krumplit is meghágtam volna. XD

Meg ha már kopogó lépteket hallotam már állt a répa. :) Meg ha női biciglit láttam na arra is már megmerevedtem, mint a két hetes hulla. XD hehehehe

De ha normális gyerekről van szó, akkor ugyis csak képzelődni fog rólad, amig Te készen nem állsz egy kis légyottra. :)

De ha meg eröszakoskodik, akkor csak ovatosan megütöd a heréit, és a legerösebb ember is azonnali hatállyal felveszi a magzat pózt, és olyan hasi, illetve here fájdalmai lesznek, hogy nem tud semmit sem csinálni pár percig. Szal no para. :)

2012. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom,hogy eddig olyan lányra soha nem vertem ki,akitől akartam is valamit.Más lányokról fantáziáltam meg minden.


F/15

2012. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!