Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 centihez mennyi lenne az...

165 centihez mennyi lenne az ideális súly? 15L

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
nyilván captain obvious..szerintem minél többet írsz, csak rontasz a helyzeteden
2012. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem rajtad múlik a helyzetem... Szerencsére...


ON:

[link]

165 cm, 65 kg...

2012. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egymást marni? Akár 45 kiló valaki, akár 65, ha jól érzi magát a bőrében, és nem olyan ocsmány, hogy leokádják az utcán, akkor nincs semmi probléma. Én is 165 centi vagyok, mikor 65 kiló voltam, volt, aki szerint fogynom kellett volna, volt, aki sápítozott, hogy milyen gebe vagyok, és volt, aki halálosan odavolt értem... barátnőm is nagyjából ilyen magas, ő viszont nem képes 50 kiló fölé hízni... nincsenek kerek idomai, de kifejezetten csinos és sportos. Szóval hülyeség, hogy a 45 kilós anorexiás, a 65 kilós meg dagadt... fogadjátok el magatokat, fogadjátok el a másikat, és ne bántsátok egymást ilyen apróság miatt.
2012. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!