Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 centihez mennyi lenne az...

165 centihez mennyi lenne az ideális súly? 15L

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért vagy 40akárhány kg, mert nincs rajtad izom. Én versenyszerűen sportoltam akkoriban, 168 cm-hez voltam 62 kg, és sokkal jobban néztem ki, mint most, 21 évesen, 176 cm-el és 65 kilóval.
2012. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

ma 21:00

Ismered a mondást "Akinek nem inge, ne vegye magára"

Először ezen gondolkozz 1 picit, utána már könnyebb lesz rájönni, ki is a korlátolt...

2012. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Na jó, akkor mégis mondok egy intervallumot. Szerintem 50-60 kg testalkattól függően. De továbbra is javaslok egy testzsírarány mérést.
2012. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%

Látom itt a kövérek vannak túlsúlyban. Nem véletlen, ez egy fogyókúrás oldal...

Amúgy biztosan mondhatom, hogy bármilyen testfelépítésű vagy, a 15 éveddel, és a magasságoddal 49-57 kiló az ideális súlyod. Tehát ha kis vékonycsontú izomtalan vagy jó a 49-50 kg, ha viszont izmos vagy, elég jó még az 55-57 kg.

30N

2012. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
nem azért vagyok 40+X kg mert izom nincs rajtam, hanem mert háj nincs, ami nyílván rajtatok van, és hpgy az emberek elfogadjanak titeket, próbáljátok átformálni a gondolkodásukat, h a dagadt a menő, csak hogy ne lógjatok ki a sorból. de szerencsére senki sem szereti a dagadtakat, szal szívás nektek.
2012. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%

57% jól nyomod, csak bátran :)

Nagyon igazad van!

30N

2012. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

# 15!

Szerintem normális hangnemben is lehetne beszélni... Nem mindenki egyforma, nem mindenki ugyanazt szereti. Nem 1 embert ismerek, akiknek kifejezetten a duci alkatú lányok jönnek be, szóval odaírhatnád, hogy "általában". Valamint nem a többieket kell kb. lehülyézned, hanem el kell fogadni, hogy más vélemény is létezik.


A kérdésre válaszolva az 1. válaszolóval értek egyett. Nincs konkrét súly meghatározva egy alakhoz. Ismerek pont ilyen magassághoz egy kb. 55-58 kg közötti lányt, aki teljesen vékony, és nagyon jól néz ki, viszont ismerek egy 65kilós lányt is, aki még a másiknál is jobban néz ki, és a pasik is buknak rá. Szerintem 50 alá ne menj, [Régi számítási mód: magasság-110 lányoknál (fiúknál magasság-100.)]

Az az ideális, ahogy tetszel magadnak!

2012. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást, de ezzel csak magadat minősíted... xD

(Egyébként megint odatetted magad, ami a válaszodat illeti, hatalmas hülyeséget írtál, de nem megyek bele, mi volt az, minden esetre gratulálok hozzá;-P)

2012. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11%

Köszi a lepontozást, de ezzel csak magadat minősíted... xD


Itt te vagy az egyetlen aki "minősíti" magát, főleg ezekkel a dedós xD-kel.. szánalom

2012. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Semmi sértőt nem írtam, te írtál le mindenkit az első hozzászólásnál, mikor rohadtul nem rólad volt szó...

És ha te 2 betű alapján ítélsz meg valakit, akkor ne menjünk inkább bele, ki is itt a szánalom, mert te húzod a rövidebbet...

2012. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!