Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok fogyokurára?

Ez nagyon sok fogyokurára?

Figyelt kérdés

Reggel suliban ettem egy szendvicset

Hazajöttem ettem levest

Uzsira ettem egy rolls-t és krémest

Vacsira joghurtot és egy kis makaronit.


Mindig ez van eltervezem,hogy ma nem eszek sok mindent és abbol a kevés mindenből is csaak mértékkel

Asztán anyum áll elő a meglepetésekkel meg minden

Nincs akaraterőm. Segitséééég



2012. máj. 2. 20:17
 1/2 A kérdező kommentje:
a rolls ha valaki nem tudná akkor az egyfajta édesség nem sütemény
2012. máj. 2. 20:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne a mennyiséget korlátozd, hanem változtass a minőségen. "szendvics" címszó alatt remélem nem fehér kenyér és májkrém fut, mert akkor azt gyorsan tessék elfelejteni. helyette tk. termékek, rozskenyér, extrudált kenyér jöhetnek szóba. Sok zöldséggel, tojásfehérjével akár vagy pulya, esetleg csirkemell sonkával.

A leves az jó, de az se mindegy, hogy milyen. A krumpli leves, vagy tésztás levesek hatalmas kalóriabombák, felejtősek. Zöldségleves a tuti.

Uzsi, vacsi katasztrófa. "uzsi" helyett kellene egy ebédszerűség, sok fehérjével és zöldséggel. Csirke, pulyka és hal a legjobb... Vacsira semmi szénhidrát. A makaróni a legrosszabb amit ehetsz vacsira. Zsírszegény túrót, vagy valami húst ajánlok, de estére már ne tömd magad.

Ám semmiképp ne éheztesd magad, mert én "diétázok", de ennél sokkal többet eszek, csak elosztva, napi 7-8 étkezésre... Számolgasd a kalóriákat, átlagosan ebben az arányban kellene bevinni a kalóriákat, ha diétázni akarsz: 20 % fehérje, 65 % szénhidrát, 15% Zsír. Az alapanyagcserédhez szükséges energiánál csak 250-500 al kevesebbet vigyél be max! Kevesebbet ne, mert akkor lelassul az anyagcseréd, bomlik az izom, nem bomlik a zsír

2012. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!