Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 napom van legalább 5 kilót...

50 napom van legalább 5 kilót lefogyni! Kérem valaki segítsen nekem napirendet készíteni?

Figyelt kérdés
Mozgás tervet és étrendet kéne nekem készíteni! 5-7kilót kéne lefogyjak.. 14 éves lány vagyok 163 centivel..

2012. ápr. 25. 11:36
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


14 éves vagy! Neked nem kell "fogyózni". Egyél rendesen és mellé járj el mozogni, napi legalább 1 órát. Ez lehet kocogás, futás, gimnasztika, biciklizés, görkori, aerobik, stb. akármi! CSak SPORTOLJ!!!

2012. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Quenta válasza:
Szerintem reggel egy keveset egyél PL:virsli,műzli én műzlit eszek de tök mind1 csak valami ilyesmit. Délbe tök mind1 csak ne édességet egyél mert barátom azzal szedett fel 10 kilót hogy édességet evett ebédre. Desszertnek egy kevés süti stb...Vacsorára gyömölcs vagy zöldség.
2015. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!