Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell-e a protein?

Kell-e a protein?

Figyelt kérdés

Kalóriaszükségletemből -500kcalt vontam be, mellé edzek intervallumozok+súlyzók, eddig -3 kg ment le.

Fogyózom, és nem merek protein bevinni,attól hogy hízni fogok. Whey protein 100%-ra gondoltam.

Szükséges-e? Vagy kalóriadeficit és sok mozgás elég lenne fogyáshoz?

160/53/L


2012. ápr. 24. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
istenem, hol voltál te a 8.biológia órákon?
2012. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a fogyás kulcsa a kalóriadeficit és a sok mozgás (ok-okozati összefüggés :D)De fogyni izomból is lehet, és a súlyod az izomtömeg növekedése miatt is nőhet... De gondolom te csak zsírból szeretnél fogyni, így ajánlatos fehérjét is enned, ha nem akarsz veszíteni az izmodból, hisz ha nem viszel be elég fehérjét, akkor akár az is megtörténhet. A port viszont nem ajánlom, a csirkehúst (mell) viszont annál inkább. sovány húsból vidd be, ne ilyen ízesített vackokkal
2012. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek ne kritizáld légyszíves,mert elég sok tévhittel is találkoztam.


Másodiknak, köszi a válaszod, megnéztem nekem mennyi lenne a napi fehérjebevitelszükségletem fogyás célra 60gr, mai nap fehérjefogyasztásom 73.2 gr volt....

Ezért kérdezem hogy ennél többet kéne fogyasztanom amikor nem hízni hanem fogyni szeretnék. Persze nem izmos hanem szép alakot szeretnék.

2012. ápr. 24. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:

60 gramm?:D annyi kellett amikor elkezdtem járni.

Minimum 100.

2012. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha ezt jött ki az orvoslexikon.hu nekem. Hmm...
2012. ápr. 24. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:

2 gramm protein/kg

Newton 1.törvénye!:D

2012. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen.

diéta alatt emeld meg a fehérje bevitelt legalább napi 100g-re.

2012. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a termék meg,amit kérdezel teljesen jó.

vízzel idd,ne tejjel.

2012. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53 kilóhoz fogyásnál min 100 g fehérje ajánlott, a fehérje amit kinéztél ár /arányban egyik legjobb + még finom is:D
2012. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!