Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már nevezhető normálisnak,...

Ez már nevezhető normálisnak, vagy még mindig sok?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, ehhez 65 kg.

m-d-cs 97-73-97

Átlag 38-as ruhákat hordok (néha nadrágban 40), farmer 29.

Ennél jóval nagyobb számokkal rendelkeztem, de itt megállt, egyszerűen már nem tudom lejjebb vinni... Ez belefér az átlagosba, vag még mindig soknak számít?

(Ne az legyen a válasz, hogy "kép?", mert azért elég sok infot írtam...)



2012. ápr. 24. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Kövérnek már nem számítasz, az biztos. Szép homokóra alkatod lehet.

Sportoltál is a diéta mellett valamit? Mert ha nem is fogyózol, de mozogsz, a centikből lehet még faragni. Én is így vagyok kb. mint te, nem bírom a súlyt levinni, nem is diétázok már, csak odafigyelve, mértékkel eszek és sokat sportolok. Kilókban nem, de cm-ben látványos a változás így is.

2012. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kövérnek már nem számítasz, az biztos. Szép homokóra alkatod lehet.

Sportoltál is a diéta mellett valamit? Mert ha nem is fogyózol, de mozogsz, a centikből lehet még faragni. Én is így vagyok kb. mint te, nem bírom a súlyt levinni, nem is diétázok már, csak odafigyelve, mértékkel eszek és sokat sportolok. Kilókban nem, de cm-ben látványos a változás így is.

2012. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, én szintén 165 cm-vel 60 kiló körül is 30-as farmerokat hordtam, szóval ezek szerint annyira nem lehetsz kövér. (Én nem hiszem, hogy az voltam.)

Viszont ettől függetlenül akkor azt éreztem, hogy fogynom kell.

Ha te nem érzed így, akkor semmi gond. Nem vagy elhízott, így igazából most már csak rajtad múlik, hogy tetszel-e magadnak.

2012. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Érdekesek ezek a méretek én 165 cm 54 kg vagyok 96 62 94 és én is 38 as ruhákat hordok. Én 4 kgot akarok leadni sztem neked még egy 10est lekéne
2012. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vágyok, az utánam kommentelőtől kérdezni, hogy ez valamiféle humor akart lenni részéről?
2012. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!Szerintem a súlyod teljesen normális.De ha igen kövérnek érzed magad akkor maximum 60 kilóra fogyj le!

Azt is csak úgy hogy sportolsz és mértékkel eszel jó kajákat!Ha tudnám hogy hány éves vagy egy kicsit még többet is tudnék mondani!De most csak néhány sportot tudok ajánlani:kézi,foci,kosár.

Mellesleg ez is egy jó módszer lehet:Először heti 2x 60 peres edzés.A korodnak megfelelő felülés,fekvőtámasz,törzsemelés,lábemelés.

Majd ha már úgy érzed hogy fogysz és ez neked így megfelel akkor lehet emelni az edzések számát vagy idejét!

Pl.:


Heti 3x edzel/Heti 4x.


vagy


Heti 2x edzel 75 percet.


Vagy folytasd ugyan ezt a tempót csak akkor kicsit lasabban lesz meg a végkifejlet.

2012. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az adataid alapján gyönyörű lehetsz, de kép alapján könnyebb lenne véleményt mondani!
2012. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!