Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással érhetek el lapos...

Futással érhetek el lapos hasat? Mit tegyek a felüléseken kívül, h laposabb legyen a hasam?

Figyelt kérdés
inkább futnék, rem ez is ér vlmit... Lapos hasat szeretnék, futással elérhetem? V esetleg közben csináljak vlmit? Kérlek segítsetek!!

2012. ápr. 16. 15:34
 1/7 Gress válasza:
Fuss és rendes étrend.
2012. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A felülésektől nem fog lefogyni a hasad, csak a hasizmod fog fejlődni a zsír alatt. 70%-ban a diétán, 30%-ban a mozgáson múlik: a futás tökéletes.
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt hallottam, a futástól nem lex lapos, csak máshonnan fogyok...
2012. ápr. 16. 17:14
 4/7 A kérdező kommentje:
oké!=) köxönöm a válaxokat!=)
2012. ápr. 16. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A futás jó, és szerintem onnét tudsz fogyni ahonnét lehet, ahol a szervezet elraktározta a zsírt. Ha a pl. combodon akkor onnét, ha a hasadon akkor onnét:)
2012. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én futok és diétázok már 1,5 hónapja és 8 cm-rel lett kisebb a hasam. Simán beleférek olyan nadrágokba, amik eddig rám se jöttek. :)
2012. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Hogyan diétázol? Mennyit futsz időben egy nap? Egy héten hányszor? Hány kilóról indultál,és hány cm vagy? Én is szeretnék futni,és fogyni azért érdeklődöm :) Köszönöm a válaszodat!

2012. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!