Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak súlyzós edzés megfelelő?

Csak súlyzós edzés megfelelő?

Figyelt kérdés

167cm, 60kg lány vagyok. Max. 5 kg-ot szeretnék leadni, de inkább formálódni, nem célom hogy nagyon sovány legyek, így sem vagyok kövér, egyenletesen oszlik el rajtam a súly.

Annyi a problémám, hogy súlyzós edzést szívesen végzek, kb. heti 3-4 alkalommal szoktam kb. 40-60 percet, de futni, ugrálni, aerobic...stb. nem szeretek. Figyelek az étkezésemre + a kalóriadeficitre is. Le tudom így adni azt az 5kg-ot vagy "csak" formálódni fogok? Eddig inkább csak ezt vettem észre magamon. Nem szeretnék nagy izmokat, nem azért erősítek, egyszerűen ezt csinálom szívesen.


2012. ápr. 11. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én meg csak "ugrálni" szeretek. :)

Szerintem a súlyzózás önmagában nem elég, ahogy az sem, hogy én meg kizárólag kardiózom.

2012. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jó a súlyzós edzés formálódni,

ha meg nem szeretsz futkosni , sport rovatba intervallumra keress rá. az rövid intenzív és szinte bármiből lehet intervall edzést csinálni. ráadásul nem kell heti háromszor többet így bőven jó az edzésed mellé

2012. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én kb csak súlyzós edzéssel,és kajával adtam le 10kilót,aztán kezdtem el futni meg mást is csinálni...Szerintem lehet,bár én 80kilóról kezdtem,szóval nekem volt miből:)
2012. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!