Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki aki velem tartana ebben?

Valaki aki velem tartana ebben?

Figyelt kérdés

[link]



:) szeretnem megprobalni, ha valakinek volna kedve

kiproblani, es meg irni egymasnak hogyan ment, mennyit sikerult fogyni...es stb .. lehet meg igy virtualisan is tudunk segiteni egymasnak, tartani a lelket ;))))



2012. ápr. 10. 23:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
én mindjárt indulok.3 km -t szeretnék futni.biztos jól esik.
2012. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

sziasztok.előző vagyok.megtettem a 3 km-t 28 perc kellett hozzá 7.5 km /h sebességgel 130-as pulzussal és 256 cal.-át égettem.tényleg jó volt.akkor ezt most minden nap meg kell tenni?ti hogy csináljátok?

gyerünk csajok mindent bele ügyesek vagyunk és a nyáron talán már bikinit is vehetünk!puszi mindenkinek.

2012. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

en ma a biciklizest valasztottam, holnap futas.. nekem meg hozza kell szoknom a hosszab futasokhoz, mult even futottam utoljara hosszab idejig, azota mar el telt par holnap, a kondi sehol sincs :)..nem szeretnek hirtelen sokat mert tudom hogy ugy el riasztom sajat magam a egesztol. lassacskan :),

ha valaki tudna valamilyen jo kis etrendendet az is jo lenne.

2012. ápr. 12. 22:10
 14/17 A kérdező kommentje:
ma elmaradt a futas,, annyira esett egesz nap a eso :(, de majd holnap ha esni fog akkor is megyek, nem szeretnem ilyen konnyen fel adni.
2012. ápr. 13. 22:48
 15/17 anonim válasza:

Üdv!


Én is a napokban kezdtem el, és véletlenül találtam rá a kérdésedre, de örülök, hogy nem vagyok egyedül.

Ma megyek a "4x: 2p futás, 3p séta"-ra, ez az első hetem.

Én nem elsősorban fogyni akarok, hanem állóképességet növelni, de azért van mit leadni.


Egyébként ugyanerre az oldalra ( [link] ) ajánlott beregisztrálni és edzésnaplót vezetni.

Ha valaki már fent van, nyugodtan adja meg a nevét,és ott felkeresem. Sokkal egyszerűbb ott tartani a kapcsolatot, mint itt úgy hiszem :D Egyébként itt is folyamatosan esik az eső 2 napja, de az nem állíthat meg :D Csak ha nagyon esik xD


Amúgy 17/F 76.3 kg

2012. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

:) mindenkinek nagyon sok kitartas kivanok,

nekem ma piheno napom lett volna, de annyira kedvem volt futni hogy egyszeruen muszaj volt, utana meg volt erom egy kicsit tornazni bent, sikeresen zarom napot :D, most meg beugrok szaunaba es mar mehetek is aludni.

sok sikert mindenkinek.

2012. ápr. 16. 19:53
 17/17 A kérdező kommentje:

nem tudom van e itt meg valaki aki velem tart, de en tovabra is csinalom :) eddig a majndem ket het alatt sikerult ledobnom 4 Kg, aminek nagyon orulok, foleg ugy hogy rendszeresen ettem, nem koplaltam.

egeszsegeses etel a megfelelo idoben, sport, futas, torna..

:)

2012. ápr. 21. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!