Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2.5 hét alatt lefogyok 7...

Ha 2.5 hét alatt lefogyok 7 kilót megkapom a táncot. Segíts?

Figyelt kérdés

Otthagytam a profi tánccsoportot, mert másik városba mentem tanulni.Azóta felszaladt rám 7 kiló, ugyanis személyes problémák miatt nagyon elhagytam magam, öt hónapja semmit nem is sportoltam.Azóta jobban vagyok.De most visszajöttem ide iskolába,és szeptemberi versenyre most kezdődnek a próbák és ha benne akarok lenni a darabban,akkor újra el kell érnem a versenysúlyom,mert a barátnőm beszélt az edzővel aki azt mondta hogy ha még súlyom és az alakom és a hajlékonyságom(nem merevedtem egyáltalán) megfelelő vissza vesznek, és még lesz három hetem ezután amikor rászánna időt arra hogy táncügyileg és erőnlétileg is formába jöjjek.Két és fél hét múlva kell vele találkoznom.Ha nem sikerül akkor sajnos a következő darabig nem vesznek be, azaz csak következő ilyenkorra mehetek újra próbálkozni. Kérlek,könyörgöm segítsetek, én is tisztában vagyok vele, hogy a gyors fogyás nem tesz jót, de bármit megtennék azért, hogy én is a versenyen részt vehessek a lányokkal.Egyszer csak kibírom ezt is.Olyan boldog lennék ha bekerülhetnék.Az is a gond, hogy elég hurkás lett a hasam és a combom is vastag lett.

Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat.


2012. ápr. 9. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha azt írom, hogy felejtős, akkor nagyon elkeseredsz?


Az EDZŐT nem fogod azzal átverni, hogy lefogytál 3 liter vizet meg 4 kiló izmot két hét alatt, a hurkák és az állóképesség hiánya még ott marad.

2012. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem átverni szeretném csak annyira jó lenne visza kerülni.....:( Mit csináljak akkor ha ezt se?Tudom, tudom kellett nekem így elhagyni magam....Csak annyi bajom volt, most végre kicsit kilábaltam, és most még ez is......De butaság is így a barátnőmön keresztül beszélni, fel is hívom az edzőt, ma úgysem húsvétozik, mert ő nem keresztény és nem ezt az ünnepet tartja, hanem pészáchot, ami úgy tudom már volt.Megbeszélem vele ezt az egész ügyet és talán majd ad egy kis időt. Majd negyed óra múlva írok és reménykedem.....:s
2012. ápr. 9. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha rákeresel interneten arra, hogy ballerina diet, akkor próbáld meg azt tartani

szigoru de hatásos

2012. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Talán majd a következő darab összejön. Ez most nem fog.
2012. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát..próbálkozni lehet,aztán vagy sikerül vagy nem.

én szurkolok:)

2012. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!