Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak almát eszem és vizet...

Ha csak almát eszem és vizet iszom hamar lefogyok?

Figyelt kérdés

Ha egész nap csak almát (narancsot) eszem, és vizet iszom akkor el tudom érni ezt az alakot? Jelenleg 51 kg vagyok, és 166 cm!

Kép: [link]


2012. márc. 18. 16:27
 1/6 anonim válasza:
62%
Sok sikert az éhenhaláshoz!Remélem sikerrel jársz..Le lehet pontozni nem érdekel..
2012. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

nem, nem fogsz tőle lefogyni és megtartani a súlyod

egyébként elég gebe vagy, nem tudom hova akarsz fogyni

a biológiai és kémiai hátterét nem fogom magyarázni mert nem hiszem hogy megértenéd azzal az IQ hányadossal, mely rávett arra, hogy kiírd ezt a nagyon értelmes kérdést megspékelve a két nagyszerű képpel


a barnaságodhoz pedig lenne egy két szavam, viszont akkor rasszizmussal vádolnának a veled szimpatizáló egyének

2012. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem olvass utána ezeknek a fogyókúrás dolgoknak már 1000szer leírták. de ha tönkre akarod vágni a szervezetedet akkor csak csináld..lefogysz majd 3 kilót de megfelelő torna nélkül még szarabbul fogsz kinézni ráadásul ha megint normálisan akarsz enni majd vissza szeded a dupláját legalább.
2012. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól semmiféle alakot nem fogsz elérni, cserébe viszont vagy nagyon hamar feladod, vagy kórházban kötsz ki.

Szerintem ezt a dolgot gondold át még egyszer.

Amúgy meg 166 cm-vel és 51 kilóval kétlem, hogy fogyásra lenne szükséged. A sportos, feszes alkatot meg nem koplalással fogod elérni.

(Hidd el nekem, és 165 cm-vel 46-47 kiló vagyok, és nem nézek így ki, mint az általad linkelt lányok, szóval hiába adsz le pár kilót, semmi nem fog változni, ezt garantálom.)

Egyébként meg a belinkelt lányok valószínűleg több kilók nálad, mivel izmosak.

2012. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fussál! A kajával nem kell foglalkozni, egyél rendesen(kakaó, vajaskenyér, retek, alma, keksz leves krumpli, hús, körözött, kifli, párolt hal borsó/nap)


Viszont naponta 20, majd 25, majd 45 perc futás, guggolás, kitörés. Akkor szerintem 4-6 hét alatt eléred ezt az alakot.

Te sovány vagy, csak formátlan. Formálnod kell!

http://www.youtube.com/watch?v=ZWEOlCnfvEI

http://www.youtube.com/watch?v=6GHXJ3YHJic

2012. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer már kiírtad, és akkor is mondta, h ne akarj ilyen tinikislányként kinézni, mert ez ocsmány.

Ja, és már így is gebe vagy, szal nem tom, hová akarsz fogyni, de tudod mit?


Igen, hamar lefogysz, aztán kórházban felhizlalnak.

2012. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!