Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » P90X-ről vélemények?

P90X-ről vélemények?

Figyelt kérdés
Olyan izgalmas edzésnek tűnik, szívesen kipróbálnám, hol lehet szerintetek ilyen dvd-t kapni? Vajon valóban olyan hatásos? Mitől jobb, mint a többi, miért reklámozzák ennyire?
2012. márc. 21. 23:55
 1/3 M_M válasza:

Az utolsó kérdésekre nem tudok mit mondani.


Én most fogom befejezni a 90 napot (már csak 1 hét van :)).


-Kaja jó. (első hónap nekem unalmas volt, de onnantól szuper, amikor már több a CH)

-én lefogytam 8-10 kilót kb (93ról indultam most vagyok 83-85 között)

-Lett egy kis karom, vállam,hátam, a hasam meg megy lefele (ez volt a célom).



Edzések jók, változatosak, poénkodik is benne Tony. Első hét az agyhalál volt nekem, mert azt hittem meghalok. 1 órás első edzés után a hasizom gyakorlatok kb 10%-át tudtam megcsinálni :) A haladást lehet érzékelni erősen minden héten.


Szerintem szuper. Haver megcsinálta a p90x-et, most a 2-t csinálja...

2012. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tényleg nagyon izgalmas!

Én a Vaterán vettem meg; most fejezem be a második hetet. Már látszik rajtam a változás. Nekem fogynom is kell... még nem sok kiló ment le, de nagy örömömre tegnap már kisebb nadrágot kellett keresnem... és egyéb ruhadarabok is lógni kezdtek rajtam.

A gyakorlatsor egyre jobban megy... szóval, van fejlődés :)

Abba nem hagynám, már nagyon szeretem csinálni!

2012. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pál Mónika válasza:

Helo kedves mindenki! Remélem találok még itt valakit, akitől tudok az edzéssel kapcsoltaban segítséget kérni...:))


Nemrég találtam rá erre az edzésprograma, és szeretném elkezdeni, de sajnos az angolom nem annyira perfect, így amit letöltöttem, abból sok minden nem tiszta nekem...


Kérdésem: Elsősorban fogyni szeretnék, meg persze formálódni, de nem az izomnövelés a célom! Jó e szerintetek ha a Lean programmal kezdem?


Fogyáshoz milyen diétát javasoltok? Ennyi volna a lényeg, hogy ha jól értem, hogy az első hónapban a fehérje domináljon, kevés szénhidrát, majd fokozatosan lehet emelni a szénhidrát mennyiségét? Ez arra is vonatkozik aki kimondottan fogyni szeretne?


Pontosan mikre van szükségem az edzéshez? Súlyzók, kötél, egyebek...

Miből milyet, hányat?...Például a kötélbőlmilyen márkát javasolto, milyen erősségűt? Súlyzókból hány kg-val érdemes kezdeni hány db, hány kg-ós kell?


Mi van akkor ha nincs lehetősgem húzódzkodni? Hogyan tudom helyettesíteni?


Fit test kell e ? Miket kell ott feljegyezni, és hogyan kell pontosan végigcsinálni?


Tudom kicsit sok kérdésem van, de nem látom értelmét, hogy belefogjak valamibe, aminek nem vagyok tisztában a menetével, ha csinálok valamit azt jól szeretném csinálni!

És nagyon hálás vagyok előre is bárki válaszol/segít nekem!


További szép napot mindenkinek, és kitartást annak aki már csinálja, gratula annak aki már végig vitte!!!:))))

2012. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!