Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasból leadás, kockahas?...

Hasból leadás, kockahas? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Üdv!


Kockahasat szeretnék majd elérni, de egyenlőre nem most. Egy picit a hasamból szeretnék leadni, de tudtommal ha felülésezek vagy lábat emelek a hasizmom nő, de attól még a felette levő zsír nem tűnik el. Van valami mód rá vagy gyakorlat amivel eltüntethetem a zsírt?


2012. márc. 20. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
kemény diéta és futás vagy bicikli. ha diétád nem normális akkor sose tűnik el onnan a zsír
2012. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Kár, hogy nem írtad, hogy fiú vagy-e, vagy lány. hasról felesleget csak diétával lehet leadni, úgy viszont nem lehet izmot növelni, úgyhogy először fogyás, aztán gyúrás. Ha lány vagy, akkor nagyon nehezen lesz kocka hasad, ahhoz olyan szálkásnak kell lenni, ami nőknél nagyon nehezen érhető el, és úgy tudom, hosszú távon nem is igen tartható fenn (legalábbis úgy hallottam, hogy csak versenyekre készülve csinálják). És lábemelésekkel és felülésekkel nem lesz kocka hasad, ahhoz spéci edzésre lesz szükséged.
2012. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, karizmom, mell és hátizmom már teljesen jó, nagy, de a hasamat is leszeretném adni. Akkor a diétán múlik, rendben, köszi a segítséget! :D
2012. márc. 21. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!