Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok van olyan aki Norbizik?

Lányok van olyan aki Norbizik?

Figyelt kérdés
7 hónapos elmúlt a babám csak reggel és este cicizik! Úgy döntöttem Norbizni fogok de nem találok sehol kód litát! Segítenétek?
2009. jún. 10. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én a terhességem előtt Norbival fogytam 15 kg-ot. nem volt nehéz egyáltalán :)

Nekem a könyve van meg, a honlapján is van kódlista, de úgy hallottam, hogy az nem teljes.

érdemes megvenni a könyvét, én végig is olvastam, tényleg jó!

sok sikert!

2009. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Norbizom, bár nekem nincs még babám. Én fogytam vele eddig 8 kg-ot, 5 éve pedig 18-at. Szóval nekem bevált. A neten már rengeteg helyen fent van a kódlista. Bár én is megvettem a könyvét annak idején, szerintem a net is elég. Google-ba írd be, hogy Norbi kódok. Egy csomó találat lesz. Sok sikert!
2009. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
2. válaszoló és mióta fogytál vele 8kg-t?
2009. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok! 2 hónapja csinálom.
2009. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Igeen!!Jó nagyon.Vedd meg a zsebkönyvét az tele van kódokkal és mindig kéznél van,akár vásárlás közben is.:)Teszveszenvaterán talán találsz is ilyet,de könyvesboltban is tuti van.Sok sikert,de a tejfogyasztásra figyelj,hogy ne sokat igyál,ha még szoptatsz.
2009. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én is fogytam Norbi tornával.napi 20 perc.reggel gyümölcs vagy abonett kenyér,aztán ebéd,este meg gyümölcs.6 hét után jól éreztem magamat a bőrömben.elég látványos lett.nem voltam kövér,csak a csípőm dudorodott ki,de most már nem .:)
2009. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ment az e-mail.
2009. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. jún. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!