Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinteted ez így megfelelő...

Szerinteted ez így megfelelő étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli: Egy csésze kávé édesítővel, tej nélkül, egy müzliszelet.

Ebéd: Gyümölcs

Vacsora: Valamilyen saláta vagy grillcsirke vagy egy tányér zacskós leves, esetleg hal(nem olajos), + 1 szelet barnakenyér


2012. márc. 4. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kevés.Ez már koplalás.
2012. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az éhenhaláshoz sok, az egészséges élethez kevés.

A müzliszelet tömény cukor. Minek? Egyél helyette hasznos dolgokat.

A gyümölcs nem ebéd, és tele van cukorral.

A zacskós leves egy rakás szemét, semmi nincs benne, ami hasznos lenne.


Tudod mit? Mégsem sok az éhenhaláshoz.

2012. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább egyél 5ször egy nap, de rendes ételeket, amik nincsenek tartósítószerezve és tele szeméttel, vagy cukorral. Egy műzliszelet helyett megehetnék 5 kockacukrot...

Ebédre egyél főtt ételt ha teheted.

Reggeli legyen rendes, 1-2 szelet tk kenyér felvágottal vagy sajttal, paprikával, szalámival.

10órai: gyümölcs

ebéd: főtt étel (csirke/pulyka/hal zöldséggel vagy egy nagyon kevés barna rízzsel)

uzsonna pl túró+tejföl+édesítő(nyírfacukrot vagy hasonlót ajánlok ami nem méreg)

Vacsora: 1 szelet abonett vagy hasonlók.


A hasonlókra azért nem tudok pl-t írni mert én update életmódot követem és minden ch csökkentett lisztből készül azt szoktam vacsorára. uzsonnára meg egy norbi túrórudit vagy pudingot.



Sikeres fogyást!

2012. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tökéletes étrend ha éhen akarsz halni.
2012. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg egy hónapja ilyet eszek, és jelentem tökéletesen jól vagyok, nem halok éhen. A gáz az, hogy ilyen tájban érek haza, ezelőtt nem tudok főtt ételt enni. Esetleg hogyha valaki fizeti nekem az éttermet :)


A müzliszelet reggelente önmagam megjutalmazása, szerintem belefér. Az ebédem ezelőtt semmi nem volt, mostanában az, hogy megeszek egy almát (ami nyilván tele van cukorral), csak egy új szokás, előtte gyakorlatilag egyáltalán nem reggeliztem és ebédeltem, az első és utolsó étkezésem ilyenkor volt öt óra tájban.


Sajnos ez van, így élek, és máshogy nem igazán tudok. Tehát ha ilyen életvitellel tudtok jobb vacsorát ajánlani, akkor szívesen veszem.

2012. márc. 5. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem értem miért kérdezted?Az első voltam.
2012. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A müzliszelettel nem az a baj, hogy nem fér bele. Hanem az, hogy tömény cukor. Ennyi kalóriát értelmesebben is felhasználhatnál. Én sem értem, mi a kérdés, ha neked így jó, csak aztán majd ne gyere vissza 2 hónap múlva azzal, hogy

- mitől hullik a hajad csomókban

- mitől nem jön meg

- mitől fáj a gyomrod

- mitől szédülsz folyamatosan

2012. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!