Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb fogyókúrás...

Melyik a legolcsóbb fogyókúrás lisztkeverék? Mennyibe kerül kilója? Hol kapható?

Figyelt kérdés
Én próbáltam már a zabpehelylisztet és a Szoó Judit félét. A Gastroyalos zsírégető pékáruk viszont eszméletlenül puffasztottak. Ti nem puffadtok tőle?

2012. márc. 3. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell hogy mindben ugyanannyi kb a szénhidrát, ebből következik hogy a kalória is.Érdekes egy lisztet fogyókúrásnak nevezni. Viszont vannak lassab és gyorsabb felszívódásúak, és minél lassabban szívódik fel valami annál tovább biztosít energiát tehát annál kevésbé hajlamos zsírba menni. De nem megfelelő mennyiségben ugyanúgy hízlal. Szerintem a zabpehelyliszt a legjobb, Szoó Judit csak összekeverte valami szutyokkal a zabpehelylisztet.A gastroyalos pékáru meg egyenesen kamu.

Most csak neten nézelődtem de 500g zabpehelylisztet már 300tól látni , még ugyanekkora kiszerelésben legalább 500ft a graham, vagy csökkentett szénhidrát tartalmú liszt, aminek a legfőbb alkotóeleme azért mégiscsak a sima liszt.

2012. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!