Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1000 kalória megfelel egy...

1000 kalória megfelel egy kilogrammnak?

Figyelt kérdés
hogy van a kalóriákkal? és szobabicikli mellé milyen hatásos dolog szükséges? nem fogyni szeretnék, hanem feszesíteni a fenekemen és a combomon.
2012. jan. 23. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kiló zsír 7000 kcal-nak megfelelő energiát szolgáltat. Ha feszesíteni szeretnéd a feneked és a combod, akkor sokat kell guggolni, kitörni és egyéb lábat érintő testgyakorlatokat végezni.
2012. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

még mindig nem értem, hogy ha 1g zsír 9,3 kcal, akkor 1000g zsír miért csak 7000kcal.


Kérdezőm, a kérdéshez meg gratuláció. az egyik egy energia mértékegység (kalória, cal) a másik meg tömeg mértékegység.

bár Einstein óta tudjuk, hogy E=mc^2, na de akkor is..

2012. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Krisz85 ***** válasza:

Aczél de " hülye vagy" :DDDD LOL XD


:D :-))


:D

2012. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát tényleg nagyon "hülye" lehetek, ha egyszerűen nem fér a fejembe, 9,3 kcal * 1000 az miért lesz 7000 kcal.

de lehet sose jó helyen kérdezem :D

2012. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na igen. Ezt én sem értettem soha, hogy hogyan jön ki egyeseknek a 7000 kcal..

Egyébként ha nem fogyni szeretnél, akkor mindenképp súlyzós edzéseket végezz, járj el konditerembe. Meg persze a táplálkozásra is figyelj oda, az nagyon fontos.

2012. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valaki egyszer valahol azt olvasta, hogy 1g zsír 7 kcal és azóta terjeszti az igét. ennyi. eggyel több dilettáns volt, mint kellett volna - megint
2012. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyébként ha elolvasnád egy párszor a kérdésed, rájönnél, hogy mennyire értelmetlen.
2012. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!