Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó diétás vacsiötlet?

Valami jó diétás vacsiötlet?

Figyelt kérdés
Ami gyorsan kész van...
2012. jan. 22. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

hús (már fogyasztásra kész: füstölt sonka, sült hús, egyéb módon csomagolt..)

zöldséggel. párolt, nyers...

2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél semmit-ennél diétásabbat és rövidebb idő alatt elkészíthetőt nem tudok.
2012. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

túró

tojáskrém+zöldség+abonett

körözött+zöldség+abonett

főtt tojás+zöldség+abonett

kefír/joghurt+gyümölcs

túró+gyümölcs+fahéj

hús/hal+zöldség

párolt zöldség

nyers zöldség

gyümölcsök

cottage cheese

mozzarella golyósajt+zöldség

főzelékek tojással sűrítve

zöldségkrémek betétként mozzarella sajtgolyók

író

sonkák, sajtok

saláták

sülttök, főtt cékla

2012. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Reszelt alma fahéjjal és egy kis kivivel :) imádom, laktat is, egészséges is, és nekem felér bármilyen édességgel!
2012. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és tök jó is, csak a nap felét jelentő esti/éjszakai anabolikus folyamatokhoz nem fog megfelelő fehérje és telítetlen zsírsav ellátást biztosítani.
2012. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Biztos így van, én annyira nem vágom ezt a témát, de azt tudom, hogy egészséges, finom és nem hizlal annyira. Ha este megéhezek egy kicsit akkor inkább eszek egy almát minthogy éhesen feküdjek le.
2012. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igény szint kérdése. ki miért eszik, mit vár az élettől.

gondolom ha Kérdező diétázik, akkor törekedik arra, hogy kielégítse a teste igényeit.

2012. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A végén sült/párolt szójaszószos tofut ettem, leveskockában főtt mirelit zöldséggel(répa, borsó, kukorica, gomba). Ennyihez volt erőm.


A gyümi+ túró, meg joghurt, meg ilyenektől fel is fúvódom, meg az ilyen kaják után nekem fél óra múlva ki lukad a gyomrom az éhségtől... de azért köszi;

ahogy írták, fehérje + zöldség volt a cél, csak egyszerűen ki volt már merülve a kreativitásom.


Ma párolt husi lesz gombával, borsosan, mustárral, kis étk.keményítővel besűrítve, meg amit találok hozzá zöldséget(mondjuk káposzta+saláta+hagyma..)


Köszönöm mindenkinek az ötleteket!:)

2012. jan. 23. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
ha jó ízes a hús akkor a párolt zöld.. izé. brokkoli! az is jó hozzá. magában mondjuk egész rossz íze van, de hússal kellemes.
2012. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!