Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két banán vacsorára, gáz? Már...

Két banán vacsorára, gáz? Már ugyanis délután is megettem kettőt, és nem akartam vacsizni. De ott figyeltek!

Figyelt kérdés

Mert fogynék, ezért nem eszem nagyon kalóriadús ételeket, vagy ha igen, akkor már nem vacsizom. De a banánról nem tudom eldönteni, hogy mihez képest kalóriadús.

Szendvicset nem ettem.


2009. máj. 27. 22:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, értem is, meg új is volt benne, de nem ezt kérdezem Tudom, hogy az almánál dúsabb, de mondjuk egy tál pörköltnél jobb? vagy egy karély kenyérnél? Egy lángosnál? Hízásilag? Nem fogyókúrázom, pusztán kerülöm a hízlaló ételeket. A többi féle infót megértettem,, elgondolkodtató. Mondjuk 70 dkg banán jobb, vagy 10 deka zsíros kenyér? 4 banán, vagy egy tál bableves?

csak ennyi, diétázni nem óhajtok. Csak könnyű legyen begombolni, de ugyan ezt a ruhát!

2009. szept. 2. 22:42
 12/12 anonim válasza:

szerintem 10 dkg zsíroskenyér jobb mint 70 dkg banán

(de csak vélemény)

2010. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!