Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon undorító a lábam? Le...

Nagyon undorító a lábam? Le lehet ebből egyáltalán fogyni?

Figyelt kérdés

[link]


Anyának is ilyen lábai vannak,és szerinte ha meg gebedek se fogok lefogyni soha a lábaimból,mert én ilyen alkatú vagyok.Ez tényleg igaz?Sajnos tényleg van izom is a lábamon,meg hájas is,elismerem,szerintem nagyon ronda...nem is hordok soha szoknyát vagy cicanadrágot,rövidnadrágot is alig merek felvenni:(

Lehet nekem egyáltalán vékony lábam?Mit kell érte tennem?


2012. jan. 18. 21:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Látnád az enyémet...
2012. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hat ha fogynal ugy 10kgt és sportolnal akkor az nagyon meglatszana a labadon is
2012. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hat hidd el hogy a vekony piszkafa labak sem szepek

tapasztalat...nekem ilyen labaim van :

[link]

ne tudd meg h all rajtam egy farmer vagy egy szoknya

2012. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Persze hogy le lehet!! :D bicózz napi 40-50percet és 6óra után ne egyél semmit meg lesz az eredménye!
2012. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És mit sportoljak?Futás jó?Heti 3x-4x 45 perc,mellé diéta?
2012. jan. 18. 21:49
 6/14 tetro ***** válasza:
100%
igazából nem is kell nagyon diéta. próbáld meg kerülni a kenyér meg tésztaféléket, meg a cukros dolgokat. üdítőket is. hat után csak zöldséget egyél. hogy ha heti 3-4 futsz 45 percet, akkor fél év alatt álom lábaid lesznek. mondjuk ezek sem undorítóak, csak nem vékonyak. ja és ha nem tudsz elsőre 45 percet futni, attól még ne add fel.
2012. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

nem undorító, láb.

nem vágom mi bajod vele, de ha nagyon nem kell ide levesbe jó lesz.

2012. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Nem tudom, mi a probléma a lábaddal. Mondjuk azon néztem, hogy feltöltöd a netre a fotót. Mindegy, sose lehet tudni én mikor leszek olyan kétségbeesett, hogy lefotózzam valamimet véleménykérési célzattal.


Szóval szerintem semmi baja nincs a lábadnak, vehetsz fel szoknyát is nyugodtan, csak ügyelj arra, hogy megfelelő fazonú legyen. A cicanadrágot, azt talán tényleg hanyagold, mert abba brutálisan tökéletes lábak kellenek, ennek ellenére, olyanok is felveszik, akik olyan lábuk van, mint egy fatörzs (félreértés ne essék, te közelében sem vagy ennek a kategóriának) és vastagabb combjuk, mint a derekam. Amúgy nem kell cicanadrágot venni, mert kimondottan ostoba ruhadarab. Alapból olyan ruhát kell felvenned rá, ami leér a fenekedre, ami viszont veszélyes dolog, szintén alkattól függően nem lehet se túl bő, se túl passzos se, ugyanakkor, ha nem valamelyike a fentebbi kettőnek, olyan, mintha zsák lenne rajtad, szóval én teljes mértékben megvetem a cicanadrágot. Rövidnadrágot vegyél nyugodtan szerintem, miért ne vehetnél? Na nem azt a p*csanadrágot, amiből kilátszik a feneked, ha lehajolsz, mert az lábformától és vastagságtól függetlenül undorító és közönséges, hanem olyan normálisat, ami térd fölé ér. Ha biciklizel, formásabbak lesznek a lábaid elvileg (én feladtam ezt, egyrészt, mert lusta vagyok, másrészt meg mert rövid távon meggyőztek arról, hogy úgy tökéletesek a lábaim, ahogy vannak). Ezenkívül a futás is jó természetesen és az úszás. Amúgy én NEM látom azt a hájtömeget a lábadon. Ilyen alkat vagy, ha sportolsz, lesz vékonyabb, ami majd visszaadja az önbizalmadat, de ezek a 60 méteres modell lábaid tényleg nem lesznek. Ez alkati dolog. És felesleges olyan ruhákról álmodni, ami nem illik az alkatodhoz, mert minek álmondál valamiről, ami nem szép? Egy csomó féle ruhát ruhát felvehetsz ilyen alkatra, ami mind nagyon jól fog állni. Én is akarhatnék maxi ruhát felvenni, de nem lenne bölcs ötlet, amíg nem növök 10 centit, mert magas nőkre találták ki, nekik áll jól. 165 centivel mindent a földön húzom és teljesen összenyom. Szóval ne aggódj ezeken a lábakon, mert nincs velük baj.

19/L

2012. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
úristen, te kórosan elhízott vagy, legalább 25 kilót le kéne adnod...csoda, hogy tudsz még menni...
2012. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez egyáltalán nem undorító! sőt e cicanadrágban kimondottan jól nézne ki! van mit fogni, és ennyi.
2012. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!