Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm 55kg vagyok, de fogyjak...

170cm 55kg vagyok, de fogyjak még?

Figyelt kérdés
Nyáron olyan 50 kg voltam és jobban éreztem magam, szerintetek hogy néznék ki jobban? csak 17vagyok szóval könnyen le tudok fogyni, szerintetek mi jön be jobban a fiúknak? a mellem csak egy kicsivel kisebb ha fogyok...
2012. jan. 15. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
ne fogyj. de amíg ennyire az alakoddal foglalkozol, addig belül valami biztos hogy nem oké, én erre keresnék megoldást. a fiúknak is többre értékelik majd ezt a belső egészséget.
2012. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Comedian válasza:
Sajnos a mai világban az a divat, ha valaki nagyon vékony. Pedig a fiúk többségének jobban tetszik, ha a lány nem egy csontkollekció. (Nem azt mondom, hogy légy kövér, egyik véglet sem a legoptimálisabb.) Szerintem a 170 cm-hez még az 55 kg is kevés, inkább a 60 kg. Szóval semmiképpen ne fogyj, ha így még a mellméreted is nagyobb, mindenképpen tartsd ezt a súlyt, minden elhízási félelem nélkül!
2012. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Comedian válasza:
Még azzal egészítem ki, hogy ha elégedett vagy önmagaddal, az önbizalmad is nagyobb, és ez az, amit igazából észrevesznek a fiúk; jó közérzet és vidámság! :)
2012. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

"Az igazi férfiak a teltebb idomokat szeretik,csak a kutyák szeretnek a csonttal játszani":))))


Viccet félretéve én is 170cm vagyok csak 65kg és tökéletesen érzem a börömben magam:)

2012. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még vagy 20-25 kilót.
2012. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neked a fejedben van a gond.Ez önbizalomhiány, legalábbis megfelelési kényszered van! Ne a fiúknak akarj tetszeni, magadnak! Csinos vagy? Igen! Szép nyúlánk magas, karcsú lány vagy! Szépen csinosítsd ki magad és máris jól nézel ki!

55 kiló TÖKÉLETES SÚLY A TE KORODBAN!

30N

2012. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50 kiló is jó egyáltalán nem olyan kevés. Ha te úgy jobban érezted magad akkor nyugodtan fogyj le annyira. A fiúk meg különbözőek. Lehet egyiknek a duci másiknak az átlag harmadiknak meg a vékony jön be.
2012. febr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen igazi férfiak egyébként? Miért az már hamis férfi aki a kisebb melleket szereti:D?
2012. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!