Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellenne még fogynom?...

Mennyit kellenne még fogynom? Hány kg-nak nézek ki?

Figyelt kérdés
3 gyermekes anya vagyok az utobbi 4 hónapban már 20kg fogytam. 170cm magas vagyok.
2012. jan. 15. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Csini vagyok gratulálok, enm semmi meg nem mondanám :)
2012. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az elliptikus tréner jó lehet, ha nem esik bele pulzusszám alapján a kardió tartományba, mert úgy állóképességre edzel vele. Zsírégetésre aerob edzés kell, közepes nehézségű, de hosszabb ideig tartó edzés , így a szervezetednek van ideje a zsírt lebontva energiát termelni, amíg a kardió edzésnél gyorsan van szükség nagy mennyiségű energiára. Gyakorlatban futás helyett kocogás, illetve viszonylag könnyebb ,de hosszan tartó gyakorlatokat érdemes csinálnod. AZ étrenddel kapcsolatban fogalmam sincs hogy a szoptatás mennyit számít, az alapvető dolgokkal nem lenne probléma, de nem tudom hogy mennyi többletkalóriára van szükséged emiatt,szóval nem javaslok semmit. [link] itt (és máshol is) vannak edzéstervek,tudsz válogatni belőlük 1-1 gyakorlatot amit otthon is meg tudsz csinálni, aztán idővel, ahogy a kissrác nagyobb lesz tudsz komolyabban is foglalkozni majd a dolgokkal, alapozásnak addig megfelel.
2012. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó ezeket tudni,lenne még egy kérdésem.Vacsora,illetve edzés után szoktam inni biotech usa protein 80-van termékét ezzel jót teszek vagy sem? Annak ugye a dobozán egy férfi kockás has van,arra lennék kiváncsi hogy ettől nem fogok ugy izmosodni mint némeik férfi?
2012. jan. 15. 20:40
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Fogyhatsz még, ha neked nem tetszik, de ránézésre ez tökéletes.
2012. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A protein elsősorban akkor kell ha nincs időd szilárd táplálékból fehérjét bevinni,gyorsan kell nagy mennyiség (intenzív edzés után nem fogsz a teremben csirke-rizst enni éthordóból) vagy intenzíven tömegnövelésre hajtasz (súlyzós edzés, testépítés). Gyakorlatban az izmok növekedésében,regenerálódásában segít, DE ennek alapfeltétele az intenzív edzés, annak hiányában igazán nincs rá szükség. Tulajdonképpen fölösleges a te esetedben, sok bajt nem csinálsz vele, mivel intenzív edzés hiányában nem épül be, de SZERINTEM haszna sincsen, mivel simán kiürül a szervezetből, ugyanis az embert alapvetően szilárd táplálékra van beállítva, ha abból eleget kap akkor ebből a pluszból amit beviszel csak minimális százalék szívódik fel. Végeredményben így annyit mondanék ha nem okoz plusz súlyt, vagy más problémákat akkor nyugodtan eheted (ihatod), ugyanis nem ismerem az étrendedet és az edzési szokásaidat, így lehet hogy valamilyen szinten jó a szervezetednek. Az biztos hogy csak ettől nem lesz kockahasad és 60as bicepszed. :)
2012. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Még valami, találtam egy cikket neked, érdemes átolvasnod : [link] .
2012. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!