Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt is lehet/kell...

Szoptatás alatt is lehet/kell hízni?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a kisfiam és nagyon elkezdtem hízni, hogy szpotatok. Azt mondták, hogy majd kiszívja belőlem a kalóriát, vitamint, mindent és én hogy le fogok fogyni meg minden, de hát csak hízok. Mindig éhes vagyok, de hát hízni se kellene ennyit.
2012. jan. 6. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, hát. Tán kéne tudnunk hogy mennyit eszel, hány kiló vagy, milyen magas, meg ilyenek. Nyilván figyelned kéne, hogy milyen mennyiségű ételig van még tejed, de nem annyit enni, hogy hízzál is (láthatóan).
2012. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd,nem szabadna előszöris és mindenekelőtt addig drasztikus kajamegvonásokat életbe léptetni,amíg szoptatsz.

Ha mégis megvonást alkalmazod,a tejed minősége elsilányodik,rosszabb esetben egyáltalán nem lesz tejed,és szoptatni se tudsz majd...

2012. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell, de lehet. Nekem például sikerült, szoptatás befejeztével ugyanannyi kiló voltam, mint szülés előtt. Pedig nem ettem halálra magam.
2012. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!