Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan formálódjak megfelelő...

Hogyan formálódjak megfelelő fogyás után?

Figyelt kérdés

Március közepe óta 87,5 kilóról 78,5 kilóra fogytam. Túl sok felesleg nincs már rajtam, de itt megállt a fogyásom már 1 hete. Igazából már csak formálódni szeretnék.


Úszás, biciklizés, görkorcsolyázás, otthoni dvd-zés melett/helyett mit érdemes kipróbálnom még?


2009. máj. 21. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratula.

Ha már csak formálódni szeretnél, akkor a súlyzos edzés a legjobb szerintem. Az a baj, hogy az úszás, biciklizés aerob mozgás, tehát inkább csak zsírt éget. Ezért lenne jó az edzőterem, mert ott tudsz kis súlyokkal edzeni. Az nem erősít meg annyire, viszont szépen formál.

2009. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
attól függ, milyen testalkatot szeretnél, ha sportosat, akk járj sportolni (próbálj ki sok mindent) ha pedig ink teltet és sexit akk inkább kezdj el táncolni, vagy aerobikozni.
2009. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!