Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valakinek kerek a feneke,...

Ha valakinek kerek a feneke, de túl sokat ül (olyan munkát végez), egy idő után ha nem tornázik lapos és széles feneke lesz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. Felveszi a szék alakját, a test alkalmazkodik.
2011. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Találtam neten egy 8perces gyakorlatsorozatot. Ha minden nap megcsinálom,eredményes lesz?

http://www.youtube.com/watch?v=2Gd1GMWb6aM

2011. dec. 28. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez igazából fost sem ér, ha nem kajálsz mellé rendesen. Nem tudom, hogy te már a lapos fenék státuszban vagy, vagy csak megelőzni szeretnéd a problémát.
2011. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fenékformád alapvetően nem változik (alkatilag értem), de jelentős zsírpárnácskát termelhet az ülőmunka, amitől igen, olyan "tepsi forma" alakulhat ki.

A legjobb lenne, ha napközben fel tudnál állni és megmozgatni a tagjaidat egy kicsit...

De amit linkeltél az jó, csak 8 óra ülést nem nagyon fog tudni ellensúlyozni, mert az ülőmunka nem csak a feneket formálja át. Derekat (szép úszógumi), gyengül a gerinced melletti tartoizom, hasad pöttyedté válhat...sajnos.

2011. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem lapos,de érzem,hogy eltunyultam.:S Az étkezésre figyelek,csak a mozgás hiányzik az életemből. :S Sajnos nincs időm több mozgásra,mint minden izmomat 20percben átmozgatom,és a fenékre szánom pluszba ezt a 8 percet. Azok akik ülőmunkát végeznek,hogy tartják karban testüket?
2011. dec. 28. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
A te esetedben az úszás lenne a legjobb, mert mindent átmozgat... Este 9-ig nyitva vannak az uszodák...legalábbis a legtöbb..
2011. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
este munka után lemegyek és futok 5 km-t.
2011. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!