Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látszik rajtam a...

Miért nem látszik rajtam a fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztus vége felé kezdtem el fogyózni, akkor voltam 49 kg. Most 43 vagyok, de ugyanolyan, ha nem dagadtabb vagyok. Pedig 6 kiló igazán látszódhatna, amúgy se nagy a súlyom, csak nagyon rossz alkatom van vagy nem tudom. A legjobb barátnőm 58 kg, mégis sokkal vékonyabb, mint én, igaz ő 172 cm, én meg 165. De akkor is. :( Elegem van már ebből! Miért vagyok kövér 43 kilósan? :(
2011. dec. 24. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

te idióta vagy 43 kilósan. a betegséged neve testképzavar. gondolom kiállnak a csontjaid is. és azért nem tetszik az alakod, mert semmi izom nincsen rajtad. csak csont, bőr, meg egy nagyon kevés zsír, amitől totál telesz*rt zokni vagy. se alakod, se formád nincs.

de tegyél fel egy arcnélküli fürdőruhás képet és nézd meg h mindenki ezt fogja mondani.

2011. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te anorexiás vagy. Menj orvoshoz.

De komolyan! Én is 165 cm vagyok, és el sem tudom képzelni, hogy 43 kilósan hogy nézhetsz ki, mert én ennél többel is már a "vékony" kategóriába tartozom az emberek szerint... Te kórosan sovány lehetsz.

2011. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beteg vagy! Értelek, hogy kövérnek érzed magad, én is ilyen vagyok, pedig az én BMI-m is alig 16...fordulj pszichológushoz, mert könnyen nagyon súlyossá válhat a problémád! Most még nem érzed, de egy-két év és meglátod mennyire tönkreteszi az állandó koplalás, testedzés a szervezetedet! Én tudom, hidd el, máig küzdök az evészavarral és félek enni...Pedig már orvos is kezel.

Olvass utána légyszi az étkezési zavaroknak, testképzavarnak, mert az életed mentheti meg ha még most rájössz mennyire nem élet ez!

2011. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te nem kövér, hanem anorexiás vagy!


Azért érzed magad olyan dagadtnak, mert semmi formád nincs.

2011. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert lefogytad az összes izmod, de zsíros maradtál. A legjobb amit tehetsz, gratulálok!
2011. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kamu kérdés
2011. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Komolyan anorexiás lehetek??? Tudom, hogy ők kövérnek látják magukat, de nem gondoltam volna, hogy velem is ez lehet. Én tényleg azt látom, hogy nagy a fenekem, a hasam is mintha terhes lennék, meg a vádlijaim is fujj. :S Utánanézek.

Amúgy igen, tényleg alaktalan vagyok, de nem azért, mert olyan sovány lennék! Szoktam tornázni minden nap 1-2 órát, ha kell, többet is. És enni is szoktam.

2011. dec. 25. 09:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem anorexiás lehetsz, ugyanis 165 cm-vel és 43 kilóval fizikai képtelenség, hogy kövér legyél, és bármid is nagy legyen.

Azt az egyet el tudom képzelni, hogy aránytalanul vagy betegesen sovány, ha a csípőcsontod genetikailag szélesebb, mint a vállad - ez esetben ezzel nem tudsz mit tenni, és minél jobban lefogysz (egy bizonyos normális határ alatt persze), annál rosszabbul fogsz kinézni.

Tegyél fel képet, és akkor talán valaki, aki hozzáértőbb (nem én), majd tud tanácsot adni, hogy milyen tornával tudnál javítani az alakodon. Feltéve persze, hogy tényleg van mit javítani, és nem csak beképzeled a problémát.

De a 43 kiló semmiképp sem normális, és az biztos, hogy így az életeddel játszol.

2011. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!