Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon nagy problémám van!...

Nagyon nagy problémám van! Kérhetnék segitséget, hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én egy nagyon kövér csaj vagyok...Eddig hülye voltam,mert mindig feladtam amikor fogyóztam és akkor duplája jött vissza mindig...nem azzal volt soha a baj h sokat ettem volna,hanem az hogy "mit"...szégyellem leirni,de most olyan kb 140 kiló körül járhatok:S de nem láccok ennyinek mert nagyon erős csontozatom van...Nem esik nehezemre a mozgás,de egyzserűen nincs rá időm és energiám a munka melett:S de ha engedi időm mozgok,de az nagyon ritka:S valaki tud ajánlani nekem olyan fogyitabit amitöl fogyhatnék?tudom hogy több mozgás kellene,de amennyire csak tudom megoldom...
2009. máj. 18. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ha valaki 140 kg fogy le mondjuk 70re, annak sohasem lesz a bőre olyan feszes, akármit csinál. Kivéve, ha megműteti. Edzhet az akármennyit, ilyen nagy mennyiségű kg.-nál soha nem lesz teljesen feszes. Nem azt mondom, hogy semmit nem változik, de babapopsi bőre soha sem lesz. DE!! Ha először fogy és utána mozog, akkor a bőre is elkezd valamennyire feszesedni, csak nyilván főleg akkor jobban, ha már mozog. Ergo, attól még, hogy mondjuk 40 kg mozgás nélkül adott le, ha utána elkezd mozogni, fog a bőre feszesedni. Segíthet még, bár drága, a különböző tekercselések, bőrfeszesítő masszázsok.

Gondolj csak bele, ha mondjuk el kezd futni, 140-kg "ütődik" a térdének, a bokájának, az ízületeinek. Ennek következményei lesznek.

2009. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szoktam mozogni,ahhoz képest hogy ekkora a sulyom igen is birok mozogni...sétálok,túrázok..panelba lakom lépcsőzöm.csak sajnos időm nem engedi:S most biciklizésre probálok időt szakitani:S de nehéz lesz:S
2009. máj. 18. 19:36
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg, nem bántásból írtam. Csupán azt mondtam, hogy mondjuk a futás nem a legmegfelelőbb ekkora súllyal. Én elhiszem, hogy bírnád, de az még nem azt jelenti, hogy jó is a szervezetednek. Csak azért tudom ezeket, mert egy közeli barátnőm is pont most kezdett fogyózni, 100 vagy 110 kg.-val, és ő előtte kikérdezte a szakembereket. Orvost, edzőt stb. És innen tudom, hogy neki mit javasoltak! De azért sok sikert kívánok neked!
2009. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szia!

Első vagyok. Most itt van/lesz a jó idő, ha mész nyaralni, esetleg strandolsz majd,használd ki az úszás lehetőségeit is. :)

Sok sikert és szép barnulást!:)

2009. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tegnap előtt 17:15 ös , éngem is érdekelne nekem olyan 5kg feleslegem van ! Segítenél ? Köszönöm az e-mail címem: lovacsajszi18@freemail.hu
2009. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia 12:17-es. Persze, segítek, ha tudok, bár nem vagyok szakértő, vagy orvos, csak egy lány, aki már tudott fogyni viszonylag egészségesen. Írj privit, kérdezz, és válaszolok.
2009. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!