Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Irnátok hasformáló gyakorlatok...

Irnátok hasformáló gyakorlatokat? Légy szives ne oladalokat linkeljetek.

Figyelt kérdés
Mielőtt megtámadtok,hogy diéta stb csak közlöm,hogy több,mint 30kg-ot fogytam,csak feszesiteni szeretném a hasam.Ja,és ismerem a felülést.:D köszönöm a normális válaszokat.:D
2011. dec. 12. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a bőröd nyúlt meg, azzal nem lehet mit csinálni. Ha nincs a hasizmon zsír, akkor látható. Hasizomgyakorlatok: Felülés, hasprés, lábemelés, felülés törzsfordítással, lebegőfelülés. De mivel az első hasizom alapvetően a préselő mozdulatoktól dolgozik, tök mindegy mit csinálsz rá, felülést, vagy hasprést, vagy hasprést gépen stb. Mindig ugyanaz az izom, és ugyanúgy dolgozik.
2011. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bicska....oldalsó izmokat gyötri...

Oldaladra fekszel, lábak hajlítva egymásra téve. Amelyik oldaladon vagy azt a kezedet kinyújtod oldalra tenyérrel lefelé. A másik kezed a tarkón. Egyszerre emeled fel a törzsed és a lábaidat. Mindkét oldalra csináld meg egy párszor. Ha már 20-at bírsz egy oldalra az kezdetnek nem rossz.


A másik: hanyatt fekszel, kezeid a tarkón, lábad nyújtva. (bár ez is egyfajta felülés..) a lábaidat megemeled hajlítva (kicsit olyan, mintha hátrafelé akarnál gördülni)és megpróbáld a nózidat megérinteni a térdeddel, természetesen kicsit a törzsedet is megemeled közben. (20x)


Remélem, segítettem:)

2011. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

pici pocim van,de azt mondjak,h az nem zsir már...

hasprés hatékony?

2011. dec. 12. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem zsír? Hanem? :D A bőr az egész testen kb. 2mm vastag, ami meg nem izom, az zsír... remélem nem törtél nagyon össze ettől a felvilágosítástól :D Ami lötyög, és amit nem lehet megfeszíteni, az zsír... A hasazástól az ugye nem fog lemenni.
2011. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajna most néztem,h alul tényleg nagyon megnyúlt a bőr a hasamon.:S bar a karom is ilyen volt és ra edzettem s most már nem lóg rajta a bőr.
2011. dec. 12. 18:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó nem törtem össze,mert én látom a hasam,hogy ez itt nem zsir.Max felül egy pici poci,de alul ez nem az..
2011. dec. 12. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer megkérdezem... ha nem zsír, és nem is izom, akkor mi? :D De a lényeg, hogy te látod, és tudod, hogy nem az... végül is...
2011. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy akkor nagy esély van rá hogy a bőr vissza fog állni akár magától is de edzéssel rásegíthetsz.De ha nem húzódik vissza akkor azon már csak a plasztikai műtét segít.
2011. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
23vagyok,a karomon is lógott aztan ra edzettem és azóta már nem lóg.Most hason is ezt szeretném elérni.
2011. dec. 12. 19:16
 10/10 A kérdező kommentje:

18:59-es végül is igazad van...169/51kg-val tele van a hasam zsirral haha...sőt még adhatok is el belőle:DDD

Köszönöm a többieknek a normális válaszokat.:D

2011. dec. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!