Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A "legrosszabb" esetben...

A "legrosszabb" esetben elégetek azért 200 kcal-t 1 óra kocogással? (170/67) 27 L

Figyelt kérdés

Mennyit lehet elégetni 1 óra kocogással?


Légyszi a kalkulátoros (és bármilyen) linkektől kíméljetek meg! Írjatok! Köszi!


Köszi


2011. nov. 28. 12:42
 1/10 A kérdező kommentje:

Részben amiatt is kérdezem, mert szeretném tartani az 1200 kcal-s napi kajálást, viszont ma sajnos hulladék ételből (ami nem normális tápanyag) bevittem már 900-950 kcal-t. S most kocogtam egy órát. S így nem tudom, hogy majd még mit ehetek vacsira...illetve mit ehetek még ma...


?!?!

2011. nov. 28. 12:57
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen intenzitással csinálod. én runkeeper szerint 40 perc alatt (kb. 5,5 km) 300 körül égetek el. Tegnap ellipszis trénereztem, arra fél órára 250-et írt ki, de szakadt rólam a víz rendesen. nem lehet pontosan megmondani, attól is függ, hogy mennyit futottál, de ha 8 km körül, akkor szerintem 500-at simán elégettél, ha mondjuk csak 5 km-et, akkor is olyan 200-250et minimum.
2011. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem annyit elégetsz vele.
2011. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem be tudod írni ide a testtömeged és a sport mennyiségét (1óra=60 perc ;))

2011. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hátttt...annyit tudok mondani, hogy kocogás közben megizzadok (monjuk be is vagyok öltözve rendesen még a fejem is...) és nem mindig vagyok képes arra, hogy közben beszéljek. Az elején bemelegítésnél (első pár perc) még tudnék kocogás közben beszélni, de utána már egy kicsit gyorsítok, akkor már nem tudnék rendesen folyamatosan beszélni, mert akkor már "kell" a levegő. S amikor hazaérek, akkor a pólóm teljesen vizes. (Mondjuk azt tudom, hogy ez a víz csak folyadék vesztés és nem zsír) , de akkor talán azért valamit dolgozott a szervezet nem? (Mármint ha izzadok valamit...)
2011. nov. 28. 13:57
 6/10 anonim ***** válasza:
az mozgás alatti energiafelhasználásnak nem sok köze van az izzadás mértékéhez
2011. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, persze én ezt tudom, hogy nem sok köze van, de csak azért írtam ezt így, mert azért egy kicsit jelent valamit az izzadás, nem? Még mindig jobb így, mintha nem izzadtam volna egyáltalán...nem?
2011. nov. 28. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz!! Nem fogsz meghízni ha ma épp "vacak" kaját ettél!
2011. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem fogok hízni, mivel nem léptem túl a deficitet. Viszont tök rossz, hogy már nem ehetek ma rendesen. ...
2011. nov. 28. 14:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem ehetsz.

Ha most 400kcallal kevesebb lesz a deficited akkor? Ne kínozd magad,ha nagyon éhes vagy dobj össze egy párolt csirkemell zöldség kombót.

2011. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!