Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom, hogy ilyen vagyok...

Nem bírom, hogy ilyen vagyok és hogy mások is ezt mondják, segitenétek?

Figyelt kérdés

Nem birom, hogy nem megy le az a pár kg :( Nagy a hasam és a combom, fenekem. Eddíg azt hittem jo vagyok igy,de anyukám is folyton azzal szekál,hogy duci vagyok,meg gombóc :( aztán meg hogy "jó husban vagyok" -.- és a bnőm is mondta h nagy a seggem:( Már magamnak se tetszek..a fiuknak igen de már nincs önbizalmam. Probáltam belevágni a fogyokurába de nem ment mert nagyon éhes voltam..most annyira eltökélt vagyok hogy bosszubol,hogy lássa anyukám nem fogok enni.max nagyon minimális mennyiségben.Énis lapos hasat akarok :(

L/16 166 cm 58kg


2009. máj. 12. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Inkább agyad legyen és koplalás helyett olvassál, hogy hogyan is kell csinálni a dolgokat.
2009. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy képet igazán feltehettél volna, hogy lássuk mégis mi a szitu. Szerintem ugyanis az 58 kg nem sok.
2009. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindent tudok mindenről,már egy éve keresgélek neten is,de nem megy semmi..
2009. máj. 12. 21:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igy lehet hogy nem,de nem arányosan oszlik el a sulyom.
2009. máj. 12. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs, de szerintem anyukád és a "barátnőd" nem túlságosan normálisak. 16 éves vagy, éppen fejlődsz, hogy a pi.ába akarják, hogy fogyókúrázz? Az jobban tetszene, ha anorexiás lennél? Ők tökéletesek? Sehol egy kis plusz, ránc, narancsbőr, stria?


A fiúknak tetszel? Ez a lényeg. A barátnőd pedig nem barátnőd, ha ilyenekkel csesztet. Teljesen normális alkatod van, hagyd őket a fenébe. A koplalás a legrosszabb dolog, amit a szervezetednek és az agyadnak csinálhatsz. És kétszer annyi fog visszajönni.


A fenekem nekem is JLo-s. :) Na és? Hat évig próbáltam lefogyni, nem ment. Egyszerűen széles a csípőm, ez családi vonás. Meg aztán a párom szereti így. Arra vigyázok, hogy ne hízzak el, és kész. Annyit megtehetsz, hogy izmokat tornázol magadra. Menj el egy konditerembe, és kérd ki egy edző tanácsát. Egy jóbarátom (edző) mondta mindig, hogy aki nem kövér (most tényleg kövérre gondolj), annak nem kell fogyni, esetleg csak feszesedni. Ahhoz pedig nem kell megvonni magadtól mindenféle ételt. Hanem mértékkel lehet enni mindenből.


(28/L, 163 cm, 55 kg)

2009. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Ez a mindent tudok mindenről elég nagyképű hozzászólás volt... ha mindent tudnál mindenről akkor nem írnál be ide kétségbeesetten. Tehát vagy nem olvastad el a dolgokat rendesen, vagy nem tudod őket a gyakorlatban alkalmazni. Mivel valószínű, hogy az előbbi eset áll fenn, javaslom az ismétlést!


[link]

2009. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok durva lenni, de talán ebből jobban megérted, hogy NEM VAGY DUCI! Szerintem anyukád meg a barátnőd anorexiás libák lehetnek, ha ilyet mondtak. Ilyenen ne kenődj el, ja és ha nagyon keveset eszel az hízókúra, úgyhogy számíts rá, hogy attól csak több fog feljönni, mint lemenni! Tapasztalat.
2009. máj. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igazatok van:)
2009. máj. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!