Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen arány a...

Szerintetek milyen arány a 165 centiméter és az 50 kiló?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok

2011. nov. 19. 18:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
:) ^^ köszönöm már valamivel több önbizalmam van :)
2011. nov. 19. 18:33
 12/17 anonim válasza:
vadkan arány
2011. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Most én is ilyen vagyok 26 évesen. 165 cm és 50-52 kiló között mozgok.

Szerintem, hogy ez milyen egy adott emberen, sok mindentől függ. Én 60 kg-ról fogytam le a nyáron ennyire, de még így is nagynak látom a fenekemet és vastagnak a combomat. :(

Ettől függetlenül a súlyommal meg vagyok elégedve, szeretném tartani, de nagyon jó lenne az alakomon változtatni.

Szóval a lényege az egésznek, hogy az alak nem a súlytól függ, de szerintem ilyen paraméterekkel nagy gondod nem lehet. :)

2011. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

szia!

én 15éves vagyok:50-52kg és 165 cm

május óta fogytam le koplalással 62kg-ról 48ra,de azóta már hiztam,mindenki azt mondja,hogy vékony vagyok,pedig teljesen nem..énis igy érzem hogy sok a zsir rajtam,vagyis felül a mellem alatt kinn vannak a bordáim,de az alsó hasam meg a belső combomon akkora nagy hájréteg van..:S

2011. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele, a hasammal el vagyok de a lábammal egyáltalán nem..:l
2012. jún. 24. 14:29
 16/17 anonim ***** válasza:

13. válaszoló voltam.

Én azóta tovább fogytam 46-47 kilóra.


Kicsit javult az alakom, de még mindig aránytalan az alsótestem a felsőtestemhez.

Combom vékonyodott, de nem lett teljesen csinos, a hasam néha nagyon fel tud puffadni (különösen, mikor készül megjönni), de alapból már lapos.


Lejjebb nem tudok és nem is akarok fogyni, szóval be kell látni, hogy tökéletes alakom sosem lesz. :(


Szóval, mint látod, nem a kilókon múlik a dolog.

2012. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mostmár 167-168 centi vagyok és mostmár 48,49 és 50 kiló közt mozgok...Még mindig nem vagyok én se megelégedve a lábaimmal..A hasammal egyáltalán nincs gond csak a lábammal... Nem fogok soha se megelégedni magammal.. Viszont neked köszönöm, hogy leírtad változásaid.:)
2012. szept. 23. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!