Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nem NAGYON NAGYON SOK egy...

Ez nem NAGYON NAGYON SOK egy kicsit? (Pedig mindenhol ezt találtam, de nem hiszem el! )

Figyelt kérdés

Mindenféle kalkulátort néztem az interneten. Adataim alapján kiszámoltam az alapanyagcserémet. Nos, ez ugye az az érték, ami alá már nem lehet menni, ugye? Mert akkor az már koplalás kategória...


Nos...nekem az jött ki átlagban nézve körülbelül, hogy nekem az alapanyagcserém olyan 1400 kcal körül van.


Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ez nem sok egy kicsit? Én értem, hogy hamar be lehet puszilni ennyi kcal-t kevés étellel is, de mint kcal ez nem sok egy kicsit?


Mert én diétázás alatt kb. olyan 1200-1100 begin_of_the_skype_highlighting              1200-1100      end_of_the_skype_highlighting kcal-ra gondoltam, hogy csinálok. S pár napja ezt csinálom. Jól van, néha felcsúszik azért 1400-ra is, de akkor már sajnálom.


170 cm magas vagyok és olyan 66-68 kg között ingadozok mostanában. Kb 67 lehetek szerintem. Szeretnék 14 kg-ot fogyni, mert eléggé debellának érzem magam, mint egy kidobóember.


Szerintetek? Valósak ezek a táblázatok/kalkulátorok?


27 L


2011. nov. 18. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

1400 neked nem sok. nekem 157 centihez 48 kilóhoz 1250 körül van. te magasabb vagy és nehezebb is.

viszont neked nincs szükséged 14 kiló leadására. ha 6 kilót leadsz de rendes sporttal plusz diéta akkor nem lehet gond az alakoddal. ha 14 kilót leadsz csak gebe leszel. jah és ne a mérleget nézd elsősorban hanem a tükröt.

2011. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mozogni kell és annyit ehetsz amennyit akarsz
2011. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem,ez egyáltalán nem sok.
2011. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1400kcal kevés. nincs rajtad elég izom :D ha kidobóember lennél, akkor többet kéne enned. feltételezve, hogy ő rajtuk van izom.
2011. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem sok! Inkább az elterjedt 1000 meg 1200 kcalos koplaló diéták ajánlanak keveset.


Ne akarj gyorsan fogyni, mert annak böjtje lesz! Heti 1 kiló fogyáshoz már alapanyagcsere alá kell menni, tehát jobb heti fél kilóra belőni, és azt tartani hosszú távon. Én megeszem napi 1900 kcalt és fogyok!

2011. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rajtam max. 2-3 kg felesleg szokott lenni, de ha fogyózásra adom a fejemet, általában 1200 kalória tömény értékes étellel (!!!!) teljesen tökéletes szokott lenni!

167cm, 52-55 kg között szoktam lenni, ha picit több vagyok akkor 55kg, ha lefogyom 52kg.


napi 1200 kal+ kis mozgással heti 1,5 kg-t fogyok.

2011. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
***bocsi, heti 0.5 kg-t fogyok!!!! :)))
2011. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!