Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Flabélos. Tényleg működik?...

Flabélos. Tényleg működik? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, olyanok véleményére, akik tényleg próbálták. Spinning edzéshez kiegészítőként használnám. Megéri?
2011. nov. 10. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=cG95oX9zq3Q&feature=related


Ezt élvezném:) Szerintem lazítja az izmokat, nem lehet rossz. De kérdésedre nem tudok válaszolni,nem is ismerem.

2011. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem megvenni nem éri meg,

kipróbálhatod nyilvános helyeken, én egy fodrászüzletben találkoztam vele, teljesen bedurrant a térdem a rázkódásától, amúgy nem volt hatásos két hétig álltam rá rendszeresen

2011. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%

persze hogy hatásos!

egy részt, előttem írták.. őmm, a térdének nagyon hatásos volt, másrészt a rezgés, vibrációk ellazíthatják, vagy éppen kellemesen átmasszírozzák az egész testet, az izmokat, ez jó lehet. mint egy jó masszőr, ha valakinek van ideje, akkor edzés után mehet oda is, mert ugye kellemes :)

2011. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!