Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez igaz vagy csak egy tévhit...

Ez igaz vagy csak egy tévhit hogy ha valaki leszokik a cigiről akkor könnyeben hízik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Annyiban igaz, hogy sokan a leszokáskor pótcselekvésként rágcsálnak, nasiznak, hogy eltereljék a figyelmüket a cigi hiányáról. Én is felszedtem pár kilót, de nem volt vészes :)
2011. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki. Meg lehet állni a rágcsálást és úgy ánblokk a zabálást. Szüleim majdnem egyszerre szoktak le, apámra felugrott 15 kiló ( már vagy 10 éve, azóta is tartja) anyukámra meg 1 kiló amit azonnal el is tüntetett (:


A férjem csinálja azt, hogy mikor dolgozik és nincs ideje ebédelni ( kimenni venni) akkor elszív egy cigit és elmúlik az éhség. Neki is azt mondom amit neked : SZOKJ LE! (: és figyelj arra mennyit eszel.

2011. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
én speciel lefogytam. pont 1 éve
2011. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
annyiban igaz, hogy a kevesebb méreganyag miatt a szervezet működése hatékonyabb lesz, hogy valaki többet eszik az már egyéni döntés kérdése.
2011. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hete szoktam le. Azóta kicsit lassabban, de továbbra is fogyok. Állítólag azért változik az anyagcsere is, ha megvonod a nikotint, én most abban bízom, hogy ha fokozatosan tapasszal vonom meg, akkor talán nem borul meg nagyon.
2011. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!