Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallott valaki Szűcs Ildikó...

Hallott valaki Szűcs Ildikó Edzésmester Alakváltó programjáról? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
semmi újat nem mond, ugyanezt megtalálod bármelyik komolyabb testépítéssel foglalkozó honlapon. én feliratkoztam a levelére, de már idegesít, hogy mindig küldi a jobbnál jobb ajánlatait, hogy most csak 12456 ft-ért tudom megvenni a nemtommilyen dvd-jét. először arról szövegel, hogy ingyenes, meg hogy nem húz le, aztán rakat dolgot rizsázik. aki ért a fogyáshoz, az már mind tudja ezeket, aki meg nem, az lehet nem is akarja megérteni, csak egy kézzel fogható étrendet + edzéstervet kapni. Ja, hogy azt csak pénzért? hát, biztos jól megél belőle, de nem hiszem, hogy ezzel előrébb vagyunk...
2011. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző válaszadó nyilván nincs teljesen tisztában vele, hogy mi volt a kérdés. Itt két külön dologról van szó, az Edzésmester programról, ami ingyenes és nagyon hasznos az átlag emberek számára, valamint az Alakváltó programról, ami konkrét edzésterveket, étkezési terveket, és még had ne soroljam, hogy miket ad. Az egyik ingyenes, a másik nem. Én megvettem az alakváltó programot és már a második hónapnál tartok, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Nyolc kilót fogytam eddig, sokkal jobban érzem magam szellemileg és fizikailag is, a férjem most még jobban imád és a munkahelyen is kapom a bókokat :)

Igazából csak csinálni kell, és akkor lesz eredménye, szóval ha érzed magadban az erőt, akkor vágjál bele, mert nagyon szuper.

2011. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!