Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regisztrált már valaki erre...

Regisztrált már valaki erre az edzésmester diétára amit oldalt reklámoznak?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor tényleg ingyenes még???
2009. dec. 29. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Regiztem! Nem diéta, hanem egy halom nagyon hasznos dolgot mond el heteken keresztül. Jó tanácsok, tévhitek, egy kis ösztönzés. Pár héten keresztül küldözgetik az ingyenes leveleket, de persze a saját reklámot is megkapod, bár egyáltalán nem erőszakosan. Miután nem rendeled meg a személyre szabott online edzésprogramot elmaradnak a levelek. Legalábbis nálam így történt. Pár napja nem jött új.
2009. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De teljesen ingyenes??
2009. dec. 29. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom miről van szó, de gondolom ha nem ingyenes valami, akkor észrevenédd amikor fizetni kéne...biztos gyerek vagy még.
2009. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Regisztráltam. Néhány hasznos levelet kaptam, már majdnem elhittem, hogy ingyenes. A lényeg, hogy megrendelheted a videócsomagját, ami darabonként kb 15.000.-

Nem rendeltem, a levelek elmaradtak.

Üdv Anikó

2009. dec. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem még nem kértek pénzt, még nem tartok ott

:-)

Amit eddig írtak, azok nagyrészt (90%) hasznos információk egy átlagembernek, így szinte mindenkinek, aki ide írogatja az eszement hülyeségeit kötelező (lenne) elolvasnia.

(az igaz, hogy fel is kéne fogni....)


Én csak kíváncsiságból regisztráltam, gondoltam megint jót röhögök a sok parasztvakítós baromságon, -de kellemesen csalódtam. Az elméleti része 100% -ban igaz (eddig) és bár nekem nincs rá szükségem, de biztos, hogy akinek kell, jobban megéri ezért fizetni, mint rubinrékás, norbis, parasztvakítós szemétért, vagy csodatablettákért.

2009. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! el tudnád nekem küldeni priviben, amit küldtek? nagyon hálás lennék!!
2010. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Na neeee! Ti még hisztek a mesékben!!!

Ugyanolyan átverés mint a többi!!

Nehogy pénzt adjatok érte!

2010. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pont azt írtam, hogy az INGYENES RÉSZE is teljesen használható. Én egy fillért sem adtam ki, de nagyon hasznos megerősítéseket, tanácsokat kaptam.
2010. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg hasznosak a levelek. És ingyenesek. Aki nem akar fizetni a további részéért, nem fog, és az addigiakkal is rendben el lehet indulni. Egyetértek itt pár hozzászólóval.


18/N

2011. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!