Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a nap folyamán plusz...

Ha a nap folyamán plusz cselekvéseket végzek akkor valamelyest több kalóriát égetek el aznap?

Figyelt kérdés

Pl: Sétálás vagy ülés közben behúzom,megfeszítem a hasam. Vagy űlés közben emelgetem a lábam. Vagy ilyen öt perces kis tornák stb stb. Érnek ezek valamit?

Szeretnék melóhelyen is kicsit mozogni,plusz kalóriát égetni,de ha ezek nem jelentenek semmit akkor inkább nem fárasztom magam:)


2011. szept. 27. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
továbbra is néhány óránként pár perc alatt lenyomsz munkahelyeden 5-5-5-5 1kezes fekvőt (bal jobb) 1lábas guggolást (bal jobb) csak hogy érezze a tested, hogy nap közben is pörgés van. ez teljes testes maximális izomfeszítést igénylő gyakorlat(ok).. ahhoz képest, hogy nem fordítottál rá időt, gyakorlatilag nem is kevés munkát végzel vele, napjában többször. amíg mást nem tudsz.
2011. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jaaa...mi vagyok én? Songoku? Nem mindenki testépítő,színizom vadállat...

Konkrétan egyet sem tudok megcsinálni :D

2011. okt. 5. 18:00
 13/15 anonim ***** válasza:

Songoku. én sem vagyok testépítő.

hát, ha bizonyos képességek egyelőre hiányoznak, akkor ezek nélkül kell megoldani az energiafelhasználást..

azért itt egy kis olvasmány.

[link]

2011. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja mindenki hogy reggel együnk mert azt úgyis lemozogjuk? De he egykis ez az ,mászkálás,pakolgatás nem ér semmit akkor nem mindegy ha este eszünk sokat?
2011. okt. 5. 18:46
 15/15 anonim ***** válasza:

normális ember nem mondja, hogy reggel egyél sokat. illetve van, aki tanácsolja, hogy estére már csak fehérjét egyél (túró vagy hasonló) őket nem hülyézném le, egyszerűen ezt az irányzatot olvasták.. legalább olvasottak, nem pedig csak nethuszárok.

mindegy, ehetsz amikor jólesik, bár egy étrendben nagyjából kötött időpontok vannak, és persze adott mennyiségek.

2011. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!