Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor kell az aszalt szilvát...

Mikor kell az aszalt szilvát fogyasztani?

Figyelt kérdés

Emésztéskönnyítő hatása érdekében...tegnap délután megettem 6 szemet, ittam rá kis tejet, de semmi. :-( Reggel kellene?

Még lenne egy kérdésem: hol lehet viszonylag olcsón CUKROZATLAN aszalt szilvát kapni? Én most 600 Ft-ért vettem a Rossmannban, de sejtésem szerint van ennél olcsóbban is.


2011. szept. 21. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem véletlenül tetted fel ezt a kérdést ebben a rovatban, hanem tényleg fogyókúrázol, akkor délig fogyassz belőle, akkor sem sokat.

Biobolt, piac, sarki fűszeres? Minek cukroznák, így is cukorbomba.

2011. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De igen, fogyizom...:-( Ebben a cukrozatlan formában 99 kcal van egy negyed zacskóban (50 g), tudom, hogy így is sok, de azért keresgéltem cukrozatlant, hogy legalább plusz cukor ne legyen benne.

Köszi, akkor délelőtt fogom enni.

2011. szept. 21. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:

nem diétás rengeteg benne a cukor!!


úgy hallottam hogy az a hatásos ha beáztatod vízbe éjjelre, és reggel megeszed + a vizet is megiszod amibe beáztattad és tuti a hatás!

2011. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!