Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Múlthét szerdától kezdtem el...

Múlthét szerdától kezdtem el fogyni.60 kiló voltam, most 55.5 vagyok. Miért fogytam le ilyen gyorsan? Ha csak annyit tettem, hogy nem ettem annyit.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Ennyit számít az ha normalizálod a kalóriabevitelt! :)

Gratulálok!

Én most 65-ról akarok lefogyni 55-re, 3 hét alatt csak 4 kiló ment le, pedig jól kajcsizom és mozgok :(

2009. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Jól hallom? Egy hét alatt 4-és fél kilót fogytál? Mit csináltál? Ez nem normális! Számíts arra, hogy rövidesen és ennél jóval többet fogsz visszahízni. A fogyást csak lassan és fokozatosan szabad csinálni.
2009. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Heti 1-1,5 kiló a normális...
2009. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első pár kiló gyorsan lemegy főleg szénhidrátszegény diétánál, majd szépen belassul heti 1 kg körnxékére, nem kell megijedni.
2009. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elöször föleg vizet veszítesz és azért fogytál ilyen sokat majd ha beindul a rendes fogyás zsírbol akkor csak 1 kg-ot fogysz és egy idő után megálla fogyás utána újra beindul.
2009. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17.28-as vagyok. Ki az a nagy ész, aki kétségbe vonja az állításomat, miszerint egy héten 4,5 kiló fogyás nagyon sok? Gondolom ez nemcsak az én véleményem. Máskülönben magam is foglalkozom a témával és olyan fogyókúra receptem van, ami még mindenkinél bevált és a kilók soha többé nem jöttek vissza.
2009. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!