Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futótársat keresek a 3....

Futótársat keresek a 3. kerületbe. Lehetőleg Csillagegy környékéről?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni futni a Dunaparton de egyedül tuti hamar feladnám, ezért ha valaki jönne velem a partra annak örülnék. Én a 3.kerületben lakom Csillaghegyen. A római part környénén szeretnék futni, konkrétan a töltésre gondoltam. Szóval ha lenne vállalkozó kedvű egyén akkor írjon privit ás megbeszéljük a részleteket! ;)

Teljesen kezdő vagyok...kb 4 éve semmit nem sportoltam és rámférne egy "kis" testszobrászat.

23/L


2011. szept. 12. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Csillaghegyet akartam írni Csillagegy helyett a címsorba...:)
2011. szept. 12. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Hamarosan jönnek az udvarlók, akik nem csak futni akarnak....
2011. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát...remélem,hogy nem. :) Nem ismerkedni szeretnék hanem FUTNI. :D
2011. szept. 12. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Barátod már van?

Ha igen miért nem azzal futsz?

Vagy barátnő?

(nem ismerkedni akarok öreg vagyok hozzád 1000km-re vagyok tőled és 7 éve boldog párkapcsolatban élek.)

2011. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze,Valéria utca tudod hol van?
2011. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Barátom már nincsen...barátőim közül meg egyiket sem tudtam rávenni. :/


Persze,hogy tudom,hogy hol van...én az Árpád utcában lakom.:)

2011. szept. 12. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
No,én írtam a Valéria utcát...,csak azért mert nem tudom ismered e a "Babát"?Ő a keresztanyám,ott lakik a Valéria u. 3 alatt és Ő is szeret futkározni,gondoltam vele futhatnál!Én is szívesen futnék amúgy Veled,de én a XI. kerületben lakom,sajnos!30F
2011. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm...nem ismerős sajnos... :/ Oh...11.kerület. Sajnos én csak oda látogatóba járok heti 2x. :D
2011. szept. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!