Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy meglegyen a...

Mit egyek hogy meglegyen a napi 500 kaloria mínusz a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Szoba biciklizem mert más sportol szinte azonnal megfulladok és jön rám a köhögés,fulladás mert asztmám van.De szinte alig ment le valami 2hét alatt.

Ez elég szoba biciklizésnek szerintetek? 20-25Km-t tekerek le naponta amitől 2000kaloria körül szoktam veszíteni (ennyit ír a bicikli mutatója) és 1-1,5órát biciklizek


2011. szept. 8. 10:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Amit ehetsz:zöldség,gyümölcs,sovány hús,rizs(kis adag!!!),tojás,hal....

Amit tilos:kenyér,édesség,tészta,cukor

Röviden ennyi,de az a lényege,hogy amennyit ettél eddig,azt felezd meg és ezentúl csak ennyit egyél este 6-ig.

25km-en kb 1000 cal ég el egy 90 kg emberkénél,szerintem nálad kevesebb.

Legyen intenzitása a tekerésnek.

pl 1ó20p alatt tekerd le a 25 km-t és csökkentsd az idődet.

2011. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
25 km alatt soha nem égetsz el 2000, de még 1000 kcal-t sem. A max 600. De nem ártana beszerezned egy pulzusmérős órát, h kontrollált pulzustartományban edz.
2011. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Elsö válaszolónak

105Kg és 184Cm vagyok szóval 90 felett rendesen


Második válaszoló.

Én ezt nem tudom hogy méri a gép de tényleg 2000-ret irt ki

2011. szept. 8. 10:16
 4/18 A kérdező kommentje:

A tojást hogy ehetem?Csak főzve?Vagy rántottaként is?

Kenyér helyett ehetek zsemlét vagy kiflit?

2011. szept. 8. 10:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kenyér, kifli, zsemle ugyanaz...nem a formája hanem az összetétele a lényeg. Ugyanez vonatkozik az összes péksüteményre és mindenre is. Esetleg teljes kiőrlésűből ehetsz egy nagyon keveset reggelire, de az se legyen több egy szelet kenyérnél vagy egy zsemlénél.
2011. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elégetett kalóriákat max az edzés alatti pulzusodból, testtömeg, magasság arányodból és életkorodból lehet kiszámolni. Az ilyen szobabicikliken lévő kalóriaszámlálók nagyon megtévesztőek mert egyáltalán nem valós számokat mutatnak. De ha jobban érzed magad tőle, akkor hidd el. Csak ne csodálkozz ha nem fogysz.
2011. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Értem!Szóval akkor a bringának nem hiszek.

Kenyér,kifli,zsemle helyett mit ajánlanátok


184Cm vagyok 19éves és 105Kg

2011. szept. 8. 10:44
 8/18 anonim ***** válasza:
Ehetsz kenyeret kiflit meg zsömit is csak számold bele a napi fogyáshoz szükséges kalóriamennyiségedbe.
2011. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Értem!

Azt még elárulnátok hogy a napi szükséges kalória mennyiséget hogyan kell kiszámolni.

2011. szept. 8. 11:14
 10/18 anonim ***** válasza:

Az elégetett kalóriák számolásához vegyél egy pulzusmérő órát. Pl. Polar.

Ha a fehérkenyeret lecseréled barnára, magosra stb. már sokat teszel. Minél sötétebb a kenyér és minél több mag van benne annál jobb :oP Recepteket is találsz a neten, amik gyorsan elkészülnek, írd be a gugliba h "kenéyr helyett"

2011. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!